Біде у ванній кімнаті: переваги та причини встановити

  • Біде у ванній кімнаті: переваги та причини встановити

Біде давно набуло своєї популярності, проте досі багато людей замислюються чи варто встановлювати це обладнання, як воно впишеться у інтер’єр та чи не краще обмежитись встановленням унітазу із такою функцією. Ми пропонуємо вам знайти відповіді на ці запитання у нашій сьогоднішній статті.

Призначення біде

Як усім відомо біде – це сантехнічне обладнання, що використовується для проведення гігієнічних процедур інтимної зони. За зовнішнім виглядом воно нагадує унітаз, проте там є вбудований кран, що подає воду. Багато людей вважають, що при наявності душу та ванної, такий предмет є зайвим у ванній кімнаті. Проте це зовсім не однакові речі. У всьому світі медики радять використовувати біде, після туалету, адже на противагу використанню туалетного паперу, вода не шкодить вашій шкірі та забезпечує максимальну чистоту. Якщо ви зрозуміли, для чого саме необхідне біде, можна перейти до переваг його встановлення.

Переваги встановлення біде

Хоча у всьому світі біде є дуже популярними, як в Європі чи арабських країнах, так і у нас, дехто досі не бачить доцільності їх встановлення, тому ми пропонуємо вам кілька практичних прикладів, коли біде значно спрощує життя:

- вагітність та післяпологовий період – для кожної жінки, що народжувала, знайоме відчуття, коли важко зігнутись, важко слідкувати за гігієною, а після пологів слід дуже ретельно слідкувати за чистотою, особливо при наявності швів. Саме у цьому випадку дуже зручно використовувати біде;
- інвалідність. Сьогодні можна підібрати біде з необхідною висотою чаші, встановити спеціальні ручки поруч, що дозволить людям з обмеженими можливостями легко доглядати за собою;
- «жіночі» дні, коли потреба в гігієні значно зростає. В цьому випадку біде дозволяє вам відмовитись від кількаразового прийому душу;
- похилий вік. Старшим людям важко залазити у ванну чи схилятись, тому біде стане відмінним рішенням.

Як бачите практичних причин встановити біде досить багато, проте ми пропонуємо вам глянути ще на естетичні причини. Адже біде дуже гарно вписується у інтер’єр. Зазвичай його встановлюють поруч з унітазом та обирають моделі в одному стилі. Багато виробників одразу пропонують пари, котрі гармонійно та стильно виглядають разом. Крім того сьогодні є навіть моделі з пультом управління, які підлаштовуються під індивідуальні потреби людини, що дуже зручно.
Думаємо, що після цієї статті, ви знатимете точно чи потрібно вам біде у ванній кімнаті, а підібрати їх можна у каталозі нашого магазину.

27.11.2019 13:49:13
0
457

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!