Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Країна
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Ravak

Гідромасажні панелі Ravak (Равак)

Функція гідромасажу, яку можуть запропонувати деякі моделі ванн, дуже корисна і спокуслива. Однак, на жаль, далеко не в кожному санвузлі є місце для установки гідромасажної ванни, конструкції, як правило, виключно масштабним. З цієї ситуації можна знайти дуже простий вихід - купити гідромасажну панель Ravak. Як було вже зазначено вище, душові гідромасажні панелі Ravak - вироби ергономічні. Вони неначе спеціально створені для того, щоб економити місце і дарувати максимум комфорту. Чешські гідромасажні панелі Равак монтуються на стіну, і знайти для них вільний простір не складе труднощів в будь-який, навіть дуже тіснуу ванну кімнату. Встановіть панель гідромасажну Ravak над ванною або використовуйте її як конструкцію душового боксу - вибір за вами.

Як стає зрозуміло з назви, здатні запропонувати таку рідкісну для звичайного душа функцію, як гідромасаж. Гідромасажні форсунки вбудовуються в корпус панелі Равак по всій її довжині, вони розбризкують воду вертикально і ретельно масажують тіло людини, що приймає душ. Число форсунок може бути будь-яким, за замовленням покупця. Форсунки в панелях доповнюються традиційним душем, стаціонарним або ручним.

Гідромасажні панелі для душу Ravak зручні в усіх відношеннях - вони оснащуються поличками для шампунів, мильницями і гачками, тим самим підтримуючи ергономіку ванної кімнати. Крім того за ними не важко доглядати - панелі Равак легко миються, деякі моделі мають покриття проти вапняних відкладень. Виготовляються чудо-панелі з найбільш звичних матеріалів - металу, пластику, оздоблюються склом. Гідромасажні панелі Ravak - це високотехнологічна конструкція, що володіє відповідною естетикою.

Купити гідромасажну душову панель Ravak (Равак), виробництва Чехія по низьким цінам в інтернет магазині сантехніки КерамаСвіт, доставка в міста України: Львів, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Рівне, Полтава, Київ, Сумми, Одесса, Миколаїв, Харків, Вінниця, Чернівці, Ужгород, Стрий, Трускавець, Хмельницьк, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий Ріг..

payment methods