Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип призначення
Додатково
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Roca

Інсталяційні системи Roca (Рока)

Інсталяція Roca включає в себе продукцію від іспанського холдингу. Він був заснований ще в 1917 році в передмісті Барселони. На самому початку своєї діяльності виробник займався випуском чавунних радіаторів, проте з часом компанія розширила свою сферу діяльності і сьогодні вона надає якісну європейську продукцію, що служить для оформлення ванних кімнат. У 1925 році компанія випустила першу чавунну ванну Рока.

На сьогоднішній день Рока володіє 76 заводами з персоналом, що налічує 21100 чоловік, а її продукція користується попитом на п'яти континентах. У 135 країнах є представництва компанії. Виробник співпрацює з провідними світовими дизайнерами.

Середня ціна на інсталяцію Roca дозволяє практично кожній людині придбати продукцію високої якості, не переплачуючи зайвих коштів.

Характеристики інсталяцій Roca

Купити інсталяцію Roca прагнуть в першу чергу для того, щоб звільнити простір санвузла або ванною. Завдяки ній вдається заховати в особливу перегородку або стіну бачок, з'єднувальні деталі, труби та інші елементи конструкції. В результаті зовні залишається тільки підлоговий або підвісний унітаз, а також кнопка змиву.

Інсталяційна система Рока дає можливість забезпечити відсутність конденсату на змивному бачку, убезпечити обладнання від протікання, утворення корозії і інших неприємностей. Виготовляється така продукція з високоякісної сталі, що має порошкове покриття, а також пластика, що відрізняється підвищеною стійкістю до зносу і негативним зовнішнім впливам.

Вибрати інсталяцію Roca варто і завдяки її лаконічному дизайну, який зможе доповнити будь-який сучасний стиль інтер'єру ванної кімнати.

payment methods