Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Ширина Раковини
Форма Раковини
Тип Установки
Матеріал Раковини
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Idevit

Умивальники Idevit - це добротне і практичне обладнання для ванних кімнат, яке підкреслить їхню індивідуальність і самобутність. За свою більш ніж двадцятирічну історію турецький бренд зумів зарекомендувати себе, як виробника висококласних і функціональних товарів на міжнародному ринку будівельних матеріалів. Сьогодні сантехніка компанії Ідевіт користується феноменальна затребуваність в більш ніж тридцять державах, що обумовлюється її надійність, довговічність, естетичність і прекрасний експлуатаційні характеристики.

Особливості виробництва раковин Ідевіт
Підприємство постійно розвивається, модернізується і розробляє нові технології виробництва, завдяки чому досягається найбільш оптимальне співвідношення ціни і якості устаткування, що випускаються. Гіпоалергенну сировину, що відповідає європейським стандартам якості, забезпечує екологічність сантехніки і її безпеку для здоров'я в процесі користування. Інтернет-магазин Keramasvit пропонує купити раковини Idevit за найбільш вигідною ціною в Україні.

Характеристика санітарної арматури
Устаткування відрізняється високою стійкістю до ударів і зносостійкість, що дозволяє застосовувати його для облаштування, не тільки побутових інтер'єрів, але і комерційних просторів.
Загартована кераміка не змінить свої параметри при різкій зміні кліматичних і температурних режимах.
Умивальники Ідевіт легко очищаються від різноманітних забруднень, в числі яких мильні відкладення і вапняний наліт, за допомогою вологої губки.
Сантехніка стійка до засобів побутової хімії, що містить в своєму складі такі сильнодіючі компоненти, як кислоти і абразивні речовини.

Дизайн просторів з раковинами Idevit
Великий асортимент обладнання турецького бренду дозволяє підібрати варіант в залежності від індивідуальних переваг і потреб користувача. Кілька відтінків сантехніки забезпечить найбільш гармонійний підбір виробу з урахуванням колірного рішення приміщень. Умивальники наповнять атмосферу інтер'єру відчуттям легкості, розміреність, затишок і чистота, а також допоможе раціонально використовувати весь корисний простір санвузлів. В інтернет-магазині Керамасвіт можна купити раковини Ідевіт по самій оптимальній вартості в Києві, Львові, Харкові..

payment methods