Рушникосушки Mario

Рушникосушки Mario

Відкрити каталог - рушникосушки Mario 2020Ідеальне поєднання якості і доступної ціни в рушникосушках Mario

Українська компанія Маріо вже багато років є лідером на вітчизняному ринку рушникосушок, опалювальних кранів і побутових нагрівальних елементів. Обираючи продукцію цієї компанії, ви отримуєте ідеальне поєднання високої якості і доступної ціни.

Переваги рушникосушки від Маріо

-    Широкий асортимент, як водяних, так і електричних моделей, які відрізняються за формою і розмірах. Це означає, що кожен зможете підібрати оптимальний для себе варіант;

-    10 років гарантії на всі моделі, що є незаперечним доказом міцності і надійності;

-    Кращі матеріали та інноваційні технології виробництва. Для рушникосушки Mario беруть труби з нержавіючої сталі, які з'єднують за допомогою лазерного зварювання, що робить міцність металу в місці зварювання рівній міцності труби;

-   Висока функціональність;

-    Привабливі дизайнерські рішення, починаючи від класичної змійки і драбинки, закінчуючи оригінальними конструкціями та кутовими поворотними моделями.

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати кращі рушникосушки від Маріо. Вони допоможуть вирішити проблему з обігрівом ванної кімнати, сушінням речей, при цьому ідеально вписуючись в інтер'єр.

Купити дизайнерську рушникосушку Mario (Маріо водяна, електрична, комбінована) в інтернет магазині КерамаСвіт за низькими цінами з доставкою в міста України: Львів, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Тернопіль, Харків, Черкаси, Суми, Херсон, Київ, Одеса, Запоріжжя, Дніпро , Кропивницький Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Рівне, Вінниця, Ужгород, Хмельницький.

У цій категорії немає товарів.