Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип установки
Сидіння
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Сидіння дюропластове вільнопадаюче Excellent NESS (CENL.3515.500.WH)
..
1 760,00 грн
Сидіння дюропластове вільнопадаюче Excellent NESS (CENL.3505.500.WH)
..
1 760,00 грн
Унітаз підвісний Excellent NESS з кришкою Soft Close (CENL.3504.500.WH,CENL.3515.500.WH)
..
8 000,00 грн
Унітаз підвісний Excellent NESS без кришки (CENL.3504.500.WH)
..
6 880,00 грн
Унітаз підвісний Excellent білий матовий BULL NO-RIM biały MAT з кришкою Soft Close (CESD.MWWCSBLR;CESD.MWCWBLR)
..
18 960,00 грн
Унітаз підвісний Excellent BULL NO-RIM без ободковий з кришкою Soft Close (CESD.WCSBLR;CESD.CWBLRF)
..
13 080,00 грн
Унітаз підвісний білий матовий Excellent QUADRA NO-RIM biały MAT з кришкою Soft Close (CESD.MWWCSQDR;CESD.MWCWQDRF)
..
18 960,00 грн
Унітаз підвісний Excellent QUADRA NO-RIM без ободковий з кришкою Soft Close Slim (CESD.WCSQDR;CESD.CWQDRF)
..
14 388,00 грн
Унітаз підвісний Excellent DOTO PURE-RIM 48 без ободковий з кришкою Soft Close (CEEX.1404.485.WH,CEAX.1404.485.WH)
..
9 515,70 грн
Унітаз підвісний Excellent DOTO PURE-RIM 54 без ободковий з кришкою Soft Close (CEEX.1404.545.WH,CEAX.1404.545.WH)
..
9 613,80 грн
Унітаз підвісний Excellent DOTO з кришкою Soft Close (CEEX.1509.545.WH,CEAX.1509.545.WH)
..
9 515,70 грн

Новинки

Детальніше про Excellent

Висока якість, ергономічність і практичність - головні показники, на які слід звертати увагу при виборі сантехнічного обладнання. Унітази Excellent, виготовленням яких займається відомий польський виробник, відповідають усім зазначеним вимогам і справедливо користуються попитом протягом багатьох років. Оскільки у виробництві використовуються тільки безпечні матеріали без шкідливих хімічних домішок, дана сантехніка є абсолютно екологічною.

Зручність використання сантехніки залежить від багатьох факторів, але в першу чергу на рівень комфорту впливає функціональність моделі. Саме тому купити польскі унітази Excellent - краще рішення, оскільки всі колекції польського виробника представлені обладнанням, продуманим до дрібниць. Підвісний тип монтажу дозволяє проводити установку навіть в невеликих або суміщених санвузлах, де кількість вільного простору обмежена. Крім цього, виглядають унітази Excellent завжди оригінально і виграшно в порівнянні з моделями, які вимагають для підлоги установки. Горизонтальний тип зливу робить їх ідеальним варіантом як для приватних будинків з індивідуальною каналізаційною системою, так і для квартир. При монтажі всі кріплення ховаються, тому дизайн приміщення не буде зіпсований непотрібними деталями.

Оскільки виготовлено дане сантехнічне обладнання з високоміцної кераміки, в його довговічності можна бути впевненим на 100 відсотків. Стійкість до різного роду механічних пошкоджень, в тому числі до подряпин і сколів гарантує - зовнішній вигляд унітазів залишиться таким же навіть через кілька років активної експлуатації.

Затребуваність унітазів Excellent на ринку сантехнічного обладнання в Києві, Львові і в усій Україні цілком очікувана - крім високої функціональності вони відрізняються ще й естетичністю. Зовнішній вигляд унітазів Екселент максимально лаконічно і поєднує в собі кращі ідеї польських фахівців, які працювали над оформленням. Білосніжний колір, вишуканість ліній, простота і індивідуальний дизайн перетворюють кожну модель в один з кращих зразків сантехніки на ринку.

Форму унітазів Excellent можна підібрати з урахуванням стилістичного оформлення сантехнічного вузла. Відсутність зайвих деталей дозволяє вписати обладнання в дизайн приміщень з класичним і сучасним інтер'єром, проте доречніше за все така сантехніка виглядає в стилях хай-тек, контемпорарі та мінімалізм.

Купити підвісний унітаз Excellent (Екселент) по низьким цінам, з доставкою в усі міста України: Львів, Чернівці, Луцьк, Ужгород, Миколаїв, Чернігів, Черкаси, Суми, Київ, Івано-Франківськ, Житомир, Одеса, Рівне, Вінниця, Тернопіль, Кропивницький, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Мелітополь, Маріуполь.

payment methods