Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Матеріал Ванни
Довжина Ванни
Ширина Ванни
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Roca

Чавунні ванни Roca - поєднання стилю і високої якості

Іспанська фірма Roca виробляє якісну сантехніку, а також чавунні і сталеві ванни, які відомі в усьому світі. Ванни Roca також добре відомі і українському ринку, завдяки своїм унікальним властивостям і високій якості. Безпека і комфорт, елегантний стиль та гігієнічність - все це Ви зможете знайти в кожній моделі Roca.

Якою б не була ванна Roca, Ви можете запевнитись в тому, що вона прослужить Вам довгі роки. Високі технології та якісні матеріали дозволяють виготовляти найкращі ванни. Емаль, котрою нанесені ванни Roca, покриваються за спеціальною технологією в декілька шарів. Залежно від кількості шарів, товщина покриття буде варіюватися від 1,5 см до 2,6 см. Така емаль не боїться ні агресивної побутової хімії, ні механічних пошкоджень.

Де купити ванни Рока? Звичайно, в Keramassvit!

У нашому інтернет-магазині keramasvit.com.ua представлені ванни з чавуну Roca, а також моделі із сталі. Незважаючи на невеликий асортимент , Ви напевно зможете знайти модель , яка Вам сподобається. Ванни з чавуну добре знайомі нам ще з радянських часів. Однак чавунна ванна Roca Іспанія не схожа на звичні зразки сантехнічної думки минулих часів. Сучасна ванна з чавуну зроблена в елегантному дизайні, має зручну конструкцію внутрішнього об'єму. Як правило, для більшої зручності до ванни можна додати ручки та підголовники.

Підібрати відповідну модель і купити ванну Roca, яка в повній мірі виправдає Ваші очікування, можна в інтернет-магазині Керамасвіт. Ми завжди запропонуємо Вам найкращий вибір і кращі ціни.

Сантехніка ціна - чавунні ванни купити виробника Roca (Рока), низькі ціни на чугунні ванни в інтернет магазині Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Хмельницьк, Чернівці, Рівне, Вінниця - Україна.

payment methods