Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Матеріал Ванни
Довжина Ванни
Ширина Ванни
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про BLB

Сталеві ванни BLB (БЛБ)

Сталеві ванни BLB виробляються в Португалії. Компанія БЛБ - це одна з лідируючих у сфері виробництва сантехніки. Не дивлячись на те , що ванни BLB відносять до економ класу, ці ванни дуже надійні і мають відмінну якість. Велика увага приділяється екологічності виробів, що підтверджується відповідними міжнародними санітарно-гігієнічними сертифікатами. Також BLB не забуває і про дизайн. З ваннами BLB інтер'єр Вашої ванної кімнати буде неповторним.
 
Емаль, нанесена на сталеві ванни BLB, стійка до хімічних впливів. Ванни Бі-Л-Бі виготовлені з міцної сталі. Метал забезпечує захист ванн від механічних пошкоджень. Використання сталі дозволило здешевити ванну, зберігши при цьому її відмінні споживчі характеристики. Сталеві ванни BLB (Португалія)  відрізняються надійністю та довговічністю. Завдяки різноманітності форм і розмірів сталевих ванн, Ви зможете без зусиль підібрати найбільш вигідний для Вас варіант.
 
Сталеві ванни BLB в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині "Керама-Світ". Ви можете купити ванни за дуже низькими цінами з доставкою по всій території України.
 
BLB ванни комплектуються ніжками. Якщо Вам для установки ванни не потрібні опори (ніжки), наші менеджери перерахують ціну без урахування ніжок.
 
Товщина металу - 2,3 мм.

Сантехніка Київ - стальні ванни BLB (БЛБ) купити, низькі ціни в інтернет магазині Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Хмельницьк, Чернівці, Рівне, Вінниця - Україна. Сталева ванна Бі-Л-Бі.

payment methods