Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Вид включення
Вид монтажу
Тип змішувача
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Cersanit

Змішувачі для умивальника Cersanit

Змішувачі для умивальника Cersanit від всесвітньо відомого польського концерну відрізняються надійністю, ергономічністю і функціональністю. Холдинг був заснований в 1998 році і за майже 20 років зарекомендував себе, як лідер на східноєвропейському ринку сантехнічних виробів. Компанія досягла максимальної результативності через безперервної оптимізації та модернізації процесу виготовлення, що обумовлено:

- скрупульозним контролем кожної стадії створення санітарної техніки;

- використання актуальних цифрових розробок і сучасного обладнання;

- застосування інноваційних дизайнерських рішень;

- дослідження уподобань і естетичних уподобань потенційних покупців;

- індивідуальний підхід до кожного клієнта.

В даний час існують філії бренду з Польщі в Росії і Україні, що дозволяє охопити більший сегмент цільової аудиторії.

Характеристики змішувачів для умивальника Cersanit

Серед ключових переваг змішувачів для раковини Cersanit виділяються добротність, практичність, довговічність, ергономічність, чудові експлуатаційні дані і відмінна візуальна привабливість. Тим часом, прийнятна ціна сантехнічних виробів, безсумнівно, припаде до вподоби самим вибагливі і розважливим клієнтам, задовольняючи їх естетичні та фінансові потреби. Окремо слід відзначити:

- Хромоване покриття має антикорозійні властивості, запобігаючи виникненню іржі і продовжуючи термін експлуатації.

- Одноважільний тип регулювання натиску і температури струменя визнаний одним з найбільш зручних в щоденному використанні, роблячи щоденні гігієнічні процедури більш комфортними.

- Спосіб установки на один отвір оптимальний для монтажу на найпоширеніші раковини.

- Гарантійний термін від виробника - 7 років і 10 років, в залежності від моделі змішувача.

- Аератор, за технологією виготовлений Cersanit (Церсаніт), знизить витрата води, значно заощаджуючи комунальні ресурси.

- Керамічний картридж забезпечить плавну настройку необхідних показників температури і напору, низький рівень шуму і нульовий коефіцієнт протікання.

- Компактні розміри приладів стануть оригінальним доповненням, як невеликих, так і просторих санвузлів, гармонійно вписуючись в загальну концепцію інтер'єру.

Дизайн зі змішувачами для раковин Церсаніт

Змішувачі для раковин Cersanit володіють характерним металевим відтінком, який органічно поєднується з санітарною технікою. Плавні вигини і обтічні лінії виробів доповнять самобутність і індивідуальність інтер'єрів, для здійснення яких важлива ергономічність, функціональність. Лаконічність і пропорційність послужать оригінальним доповненням, як традиційних дизайнерських інтерпретацій, так і більш сучасних задумок, концептуально завершуючи цілісність основної композиції. Змішувачі Церсаніт для умивальника підкреслять виразність і своєрідність таких автентичних стильових рішень, як модерн, хай-тек, конструктивізм, техно, прованс, Шеббі-шик, контемпорарі, наповнюючи атмосферу кімнати чистотою, легкістю і невагомістю.

Інтернет-магазин keramasvit пропонує придбати змішувачі для умивальників Cersanit за найбільш доступною ціною. Ми гарантуємо своїм покупцям відмінну якість сантехнічної продукції, професійність консультацій і оперативність обслуговування, а також лояльну цінову політику.

Купити змішувач Cersanit (Церсаніт) для умивальника, раковини, низькі ціни в інтернет магазині КерамаСвіт, доставка в усі міста України: Львів, Стрий, Тернопіль, Дрогобич, Трускавець, Київ, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Одеса, Черкаси, Суми, Рівне, Вінниця, Хмельницьк, Полтава, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Кіровоград, Дніпро, Кропивницький.

payment methods