Чорна плитка в інтер’єрі ванної кімнати

  • Чорна плитка в інтер’єрі ванної кімнати

В цьому році особливою популярністю користується чорна керамічна плитка для ванної кімнати. Такий дизайн досить складно втілити, але ефект від нього просто ВАУ. Ми готові відкрити вам усі складнощі, що можуть виникати з такою плиткою та чотири поради, які допоможуть втілити такий дизайн у вашій ванній кімнаті.

Мінуси чорної керамічної плитки

•    Такий колір візуально зменшує простір, тому його не слід обирати для невеличкої ванної кімнати;
•    Складнощі у догляді за такою плиткою, адже на чорному кольорі будуть чудово виднітись усі краплі води, що стікала, відбитки долонь та камінь, який часто є у ванних;
•    Вам знадобиться дуже хороший майстер та якісна плитка, адже цей колір буде виділяти усі нерівності кладки та будь-які, навіть, найменші відколи та подряпини;
•    У кімнаті потрібно буде встановити додаткове освітлення.

Звісно, окрім мінусів, керамічна плитка чорного кольору має чимало плюсів, і дизайн з таким рішенням виглядає шикарно. Проте, щоб так і було слід врахувати кілька нюансів, перед покупкою.

Форма плитки

Порада номер один від дизайнерів – відмовтесь від чітких ліній та стандартної чотирикутної форми. Плитка чорного кольору має бути оригінальною, відмінним рішенням стане арабська мозаїка, ліхтарики чи трикутники, а також гексагон (шестикутник). За допомогою такої нестандартної форми розсіюється увага і простір здається більш вільним.
Якщо ж у вас величезна ванна кімната, то тут може гарно вписатись будь-яка форма, не варто лише обирати великоформатні квадрати, так як вони виглядають досить нудно. Але і тут є вихід – чорний квадрат з мармуровою прожилкою – це вже буде цікавіше.

Поверхня плитки

Найкращий варіант – сатинова чи матова поверхня. Вони не лише виглядають красиво та оригінально, але й на них не так видно краплі води та розводи. А якщо обіграти подібну плитку з красивими дзеркалами та світлими натяжними стелями, то ви отримаєте просто королівський дизайн.

Маленька чи велика?

Щодо розмірів, то тут усе дуже просто – для маленьких кімнат слід обирати невеличку плитку, краще мозаїку, а для великих – середню та крупну. Про причини ми говорили трохи вище.

Відтінок має значення

Чим більш насичений чорний ви виберете, тим темніше буде в кімнаті, але все це вирішується з допомогою контрастів. Приміром глянцева натяжна стеля білого кольору та біла затирка будуть не просто красиво контрастувати, але й додавати оригінальності. Матові відтінки можна поєднувати із глянцевими, що теж виглядає дуже креативно.
Чорна керамічна плитка – це звісно незвично, але саме з її допомогою ви зможете зробити оригінальний та цікавий дизайн ванної кімнати.

02.12.2019 14:47:38
0
1062

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!