Чорна сантехніка: за і проти

  • Чорна сантехніка: за і проти

У сучасному світі таке різноманіття будівельних та оздоблювальних матеріалів, що можна з легкістю втілити в життя будь-які задуми. Інтер’єр мрії часто виходить за рамки стандартних варіантів, ми хочемо створити щось оригінальне та стильне. Мабуть, саме тому великою популярністю користується сантехніка чорного кольору. Рукомийники, біде та унітази, піддон для душу чи навіть ванна у чорному кольорі – все це може стати справжньою родзинкою вашого дому. Про те, чи варто встановлювати подібну сантехніку, які її переваги та недоліки – поговоримо далі.

Плюси чорної сантехніки

Як би не хотілось створити тут довгий список з переваг, проте, якщо мова іде про сантехніку чорного кольору, то вона виграє лише за одним пунктом – оригінальність зовнішнього вигляду. Хоча саме цей пункт часто змушує закривати очі на всі недоліки та робити вибір на користь чорного ексклюзиву. Можете бути впевнені, що чорна ванна та туалет викличуть справжній захват у гостей та підкреслять неординарний смак господаря. Чорна раковина та унітаз можуть самі стати окремим об’єктом захоплення та створити цікавий ансамбль в парі з стильним декором.
Зверніть увагу, що якість чорної сантехніки все ж залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена та виробника. Тому при виборі цього варіанту, слід не менш ретельно зважувати ці характеристики. Обрати якісну сантехніку чорного кольору від провідних європейських виробників можна у каталозі нашого інтернет-магазину.

Мінуси та способи їх позбутись

1.    Важко доглядати за чорною сантехнікою. Це вагомий мінус, який часто зупиняє людей. На темній основі помітні усі краплі води, розводи та осад. Тому слід бути готовим до частих протирань і полірувань. Щоб зупинити появу вапнякового нальоту, слід користуватись спеціальними миючими засобами. Їх варто підбирати згідно матеріалу, з якого виготовлена сантехніка.
2.    Вибір чорної сантехніки не такий широкий, як білої. Проте практично усі відомі виробники пропонують свої лінії темного кольору, тому підібрати ідеальний варіант все ж можливо. Крім того у нас можна замовити ексклюзивні моделі, чекати на які недовго.
3.    Висока ціна. Тут все просто – за ексклюзивність приходиться платити більше. Будьте готові, що вартість аналогічної білої моделі унітазу чи раковини буде в кілька разів нижчою за варіант в чорному кольорі. Плюс – таку сантехніку не встановиш у старий інтер’єр ванної кімнати, прийдеться змінювати і її оздоблення, а це завжди затратно. Хоча, якщо ви на етапі ремонту, то це взагалі не проблема.

В принципі, не можна сказати, що перераховані вище мінуси є настільки вагомими, щоб відмовляти собі у задоволенні. Якщо вам справді імпонує чорна сантехніка, то чому б і ні. Якщо ж ви передумали, то у нас величезний вибір сантехніки на будь-який смак та гаманець.

15.02.2021 14:28:00
0
36

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!