Цікаві варіанти зберігання брудної білизни у ванній кімнаті

  • Цікаві варіанти зберігання брудної білизни у ванній кімнаті

Навіть в сучасних реаліях, коли квартири уже не такі маленькі, як були кілька десятків років тому, важко виділити у них окрему кімнату для пральні. Саме тому зазвичай брудна білизна до моменту прання зберігається у ванній кімнаті. Проте для того, щоб не зіпсувати інтер’єр, слід виважено підійти до вибору місця для її зберігання. Це зовсім не обов’язково повинна бути корзина, що стоїть окремо та привертає чимало уваги. Ми пропонуємо кілька цікавих варіантів, серед яких точно знайдеться оптимальне рішення для вашої ванної кімнати.

1.    Декоративні корзини, що стоять окремо
Вони мають декілька переваг, основною з яких можна вважати їх місткість. Адже зазвичай такі корзини високі та об’ємні. Проте це не завжди є перевагою, адже з неї випливає і недолік – не у кожній ванній є місце для розташування такої корзини. Ще один мінус – в такій корзині весь одяг в одній купі, тобто сортувати його прийдеться безпосередньо перед пранням.
2.    Корзина на колесиках, яку приховують у спеціальні тумби
Такі тумби не мають дна, тобто їх встановлено прямо на підлозі. Це досить зручно та естетично, адже корзину ніхто й не помітить. Недоліком можна вважати лиш два пункти: потрібно місце для встановлення тумби та витрачати кошти на індивідуальне замовлення меблів для ванної кімнати.
3.    Корзини під стільницею
Це варіант для тих, у кого рукомийник облаштований на стільниці, а під нею є достатньо простору для облаштування практично вбудованих корзин. Плюс – можна встановити декілька корзин, використовуючи окремі для дитячої білизни, темних та світлих речей. Такі корзини можна встановити і під навісними тумбами, але тоді вони будуть невеликого розміру, тому врахуйте чи вистачить представленого простору.
4.    Корзина, закріплена на фасаді меблів
Відчинити тумбу чи шафу та закинути туди речі для прання – це чудове рішення. Окрім того в нас на сайті є величезний вибір красивих та стильних меблів, які перетворять ванну кімнату на улюблене місце в домі. Єдиним мінусом можна вважати те, що не в усіх ванних кімнатах є можливість встановлення меблевого гарнітуру. Проте в каталозі представлені варіанти навіть для найменшої площі.
5.    Комод для брудної білизни
Це окремий комод з кількома шухлядками,що дозволяє одразу якісно сортувати одяг, не витрачаючи на це часу перед пранням. Проте він теж не підійде для маленької ванної кімнати, адже потрібен простір не лише для його встановлення, але й для зручного висування шухляд.
6.    Мішки для білизни на крючках
Ідеальне рішення для маленької ванної кімнати – мішки на крючку. Такі сумки-мішки можна придбати під колір вашої ванної, щоб вони не надто виділялись та зручно зберігати у них брудну білизну.
Як бачите, варіантів чимало, але якщо вам подобаються вишукані та стильні меблі для ванної кімнати, де уже передбачене місце для зберігання брудної білизни – тоді наш каталог створено для вас. Якісні та яскраві рішення для вашої ванної кімнати за найбільш вигідними цінами – це про наш Інтернет-магазин. Телефонуйте у зручний час та отримуйте приємні бонуси.

27.09.2021 16:46:00
0
23

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!