0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Декілька порад, як обрати піддон для душу

Декілька порад, як обрати піддон для душу

Ванна кімната дуже важлива у будь-якому будинку, тому до її дизайну та практичності слід підходити з усією відповідальністю. Один із найважливіших етапів – вибір піддону для душу. Саме від нього буде залежати, наскільки комфортними будуть ванні процедури, чи зможете ви легко за ним доглядати та робити інші речі, як прання. Ми спробуємо пояснити вам основні моменти вибору та деякі нюанси, які слід врахувати перед покупкою піддона для душу.

Матеріал душового піддону


В першу чергу довговічність та зносостійкість душу залежить від того, з яких матеріалів виготовлений піддон. На сьогодні є декілька основних варіантів, кожен з яких має свої плюси та мінуси, серед них:

•    Кераміка – вони мають дуже гарний вигляд, практично безшумні, в широкому кольоровому виконанні та будь-яких форм. Це все дозволяє їм відмінно вписатись у будь-який інтер’єр, проте є і мінуси: висока ціна, холодний матеріал, що змушує вкладати на дно коврик, на кераміці легко з’являються сколи, якщо на неї падає щось важке;
•    Пластик – один з найдоступніших варіантів, що представлений у багатьох формах, на цьому його переваги закінчуються, адже він дуже слизький, легко деформується, дряпається та важко миється;
•    Акрил – найбільш популярний на сьогодні матеріал, середньої цінової категорії, що є досить міцним, легким у догляді та теплим. Проте він теж легко дряпається та при сильних ударах може дати тріщини;
•    Штучний камінь – дорогий, проте витривалий та безшумний матеріал, який доступний у різноманітних дизайнах. Проте він важкий, що ускладнює монтаж та холодний;
•    Емальована сталь – теж дорогий матеріал, проте він має багато недоліків, як шум, холод.

Звісно на сучасному ринку можна знайти вироби і з натурального каменю чи навіть дерева, проте їх набагато менше та ціна на них дуже висока.

Висота піддону


Важливо обрати вірну висоту для ваших потреб, від цього буде залежати комфорт та практичність душової кабіни. Є кілька варіантів:

•    мілкий піддон – 1-4 см;
•    середній – 5-20 см;
•    глибокий – до 70 см.

Найбільш практичними вважають середні піддони, де можна комфортно помитись, попарити ноги, замочити одяг і т.д.

Розмір


Тут все багато в чому залежить від площі ванної кімнати, адже, якщо вона маленька, то ви явно не зможете встановити піддон 120х100 см чи більше. Проте такі душові підійдуть для любителів простору та тих, хто любить приймати душ удвох. Оптимальним варіантом вважають розмір 90х90 см, який не дає відчуття скованості, проте поміститься практично усюди. Але якщо у вас дуже маленька ванна кімната, то є варіанти і 60х60 см, але тут мови про комфорт навіть не буде.
Також при виборі душового піддону слід звернути увагу на такі речі, як комплектуючі. Ми пропонуємо вам безліч сучасних моделей за вигідною ціною та з оперативною доставкою, тому телефонуйте у будь-який зручний для вас час.


Captcha