Дизайн радіатори: чи варто платити більше?

  • Дизайн радіатори: чи варто платити більше?

Сучасний будинок повинен бути не лише функціональним та енергоефективним, але й стильним та оригінальним. Саме тому на ринку сантехніки з’явилась така позиція, як дизайнерські радіатори. Вони поєднують у собі усі параметри та характеристики звичайних батарей, при цьому більш естетично виглядають в інтер’єрі. Саме тому є дві основні характеристики даних приладів, які слід врахувати при виборі:

- тепловіддача – різні виробники пропонують дизайн радіатори з різними способами віддачі тепла та швидкістю нагріву. Це залежить не лише від матеріалів, з яких їх виготовлено, але й від конструкції та розміру;
- дизайн – якщо вже й обирати з цього розділу батарей, то потрібно гарно спроєктувати майбутній інтер’єр. Враховуйте стиль, форму, колір та декоративні елементи, щоб ідеально пасували до загальної концепції кімнати та всього дому.

Для того аби зробити остаточний вибір, чи варто витрачатись на дизайн батареї, спершу слід врахувати усі їх плюси та мінуси. Про це і поговоримо далі.

Переваги дизайнерських радіаторів

- Створення ідеального інтер’єру. Батареї важливі практично для всіх опалювальних систем, при цьому їх важко приховати, а часом це робити просто неефективно (жалюзі та різноманітні шторки значно знижують рівень тепловіддачі та відповідно ефективність системи). При цьому більшість стандартних радіаторів нелегко вписати в стильні рішення, та й стандартний білий колір не всюди пасує.
- Вибір форм. Про стандартні батареї говорити не будемо, адже плюс-мінус вони однакової форми, за винятком мінімальних відмінностей. При цьому дизайн радіатори можуть бути кутовими, напівкруглими, більш низькими чи навпаки високими. Насправді різноманітність форм вражає, плюс – завжди можна замовити те рішення, що підійде саме вам.
- Функціональність, що втілена в окремому елементі декору. Ми уже розібрались з тим, що дизайн радіатори запросто стануть однією з родзинок інтер’єру, або ж, як мінімум, елементом декору, проте не слід забувати й про функціональну сторону. Сучасні виробники пропонують якісні та ефективні моделі, що втілюють обидві характеристики.
- Додаткові функції. До прикладу, є радіатори-лавки, вішалки, полки. Вони круто виглядають, економлять місце та виконують всі свої функції на відмінно.

Недоліки дизайн батарей

Звісно, попри усі переваги, радіатори від дизайнерів мають і свої недоліки. Для того аби остаточно вибрати варіант для себе, слід враховувати і їх. Серед основних мінусів:

- Ціна. Це не є дешеве задоволення. Нестандартні форми потребують складнішого процесу виробництва, фахових спеціалістів для їх втілення та відповідного обладнання. Все це разом підвищує собівартість таких виробів. Звісно, виробники намагаються пропонувати максимально вигідні умови покупки, але все ж це недешево;
- Ризики експлуатації. При виборі дизайн радіаторів для будинку чи квартири, слід враховувати характеристики теплоносія, тиск у системі, умови експлуатації. Незвичні форми, матеріали та додаткові елементи можуть не підходити до цих характеристик, що значно скоротить термін їх експлуатації. Ознайомитись з параметрами, які потрібні для якісного функціонування радіаторів, можна в інструкції від виробника.

Звісно, ці недоліки легко нівелюються при правильному підході до вибору приладів, а також до місця покупки. Так, у нашому інтернет-магазині можна знайти не лише стильні та оригінальні дизайн радіатори від надійних європейських виробників, але й найбільш вигідні ціни. Тому, якщо ви схиляєтесь до вибору цих приладів, переходьте у каталог або телефонуйте нам у зручний час. Кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на усі запитання щодо вибору батарей та допоможуть обрати оптимальне рішення під будь-які потреби.

18.07.2022 12:34:38
0
57

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!