0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Догляд за акриловою ванною

Догляд за акриловою ванною

Вибір сучасного споживача все частіше падає на вироби із акрилу, особливо, коли це стосується ванни. Про плюси та мінуси даного типу сантехніки ми уже писали у попередніх статтях, а от про правила догляду за такими виробами ми ще не говорили. Саме тому вирішили розповісти вам певні нюанси, які здатні продовжити життя акриловій ванні.

Зразу відмітимо, що акрил досить зносостійкий матеріал, а його поверхня легко відштовхує різного роду забруднення та запобігає розмноженню бактерій та грибків. Проте догляд все ж є необхідним і від того, наскільки вірно ви будете його виконувати, буде залежати термін служби вашої акрилової ванни.

Чого не слід робити при догляді за ванною з акрилу?

•    Ніколи не використовуйте пральний порошок, як чистячий засіб! Взагалі, жодні миючі та чистячі засоби з абразивними частинками не годяться для такої справи. Вони зроблять на поверхні ванни мікроподряпини, а це в свою чергу перетворить її на тьмяну та некрасиву ванну;
•    Ацетон, аміак чи засоби із таким вмістом – це абсолютне зло, якщо справа стосується акрилу. Якщо хочете зіпсувати ванну, то можете спробувати;
•    Ще один злісний ворог акрилової ванни – формальдегід та мурашина кислота. Часто в мережі їх радять використовувати для виведення плям, але це точно не допоможе у нашому випадку. Краще скористайтесь рідким миючим засобом чи звичайнісінькою зубною пастою.

Про речі, які не слід використовувати, поговорили, тепер час перейти до правильного догляду.

Що знадобиться для догляду за акриловою ванною?

Звісно, у будь-якому сучасному господарському магазині чи супермаркеті ви знайдете спеціалізовані засоби для догляду за таким типом сантехніки. Проте є любителі універсальних миючих засобів, і якщо ви у їх компанії, то слід запам’ятати декілька правил:

•    кожного дня після використання ванни, протирайте поверхню м’якою ганчіркою із нейтральним миючим засобом у рідині;
•    взагалі рідкі миючі засоби – це найкращий вибір, проте можна обирати і засоби із кремовою текстурою, головне без абразивних часточок, про що ми писали вище;
•    набагато простіше позбутись забруднень, якщо залишити миючий засіб на кілька хвили на поверхні ванни і тільки тоді змити його теплою водою;
•    для збереження блиску акрилових виробів, слід купити поліроль із воском та наносити її м’якою ганчіркою.

Ворогом номер 1 для такої сантехніки є ржа. Тому слід замінити сантехніку, яка протікає та слідкувати за тим, щоб усі крани завжди були закриті. Якщо ж некрасиві доріжки помаранчевого кольору уже з’явились, то вам знадобиться засіб для видалення ржі з акрилової поверхні. До речі, для профілактики можна раз на місяць використовувати цей засіб, виводячи навіть непомітні сліди.
Камінь легко прибрати з допомогою звичайного оцту чи лимонної кислоти. Слід зробити розчин із гарячою водою та цими інгредієнтами, заливши його у ванну. Залишити все це на 2-3 години та змити протічною водою. Далі просто протерти ванну м’якою ганчіркою і все.

Та остання рекомендація на сьогодні: не залишайте важкі предмети у ванні (миски, відра, баняки і т.д.), адже вони можуть подряпати поверхню.
Знайти якісні та довговічні акрилові ванни будь-якого розміру та форми можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Крім того у нас завжди найбільш доступні ціни та досвідчені менеджери.


Captcha