Душ чи ванна – ось у чому питання

  • Душ чи ванна – ось у чому питання

Дуже часто при виборі сантехніки у ванну кімнату, люди вагаються, що краще: ванна чи душ? Це питання справді досить актуальне, адже обидва варіанти мають свої вагомі переваги та недоліки. Зупинитись на одному варіанті допоможе лише аналіз ваших потреб, можливостей обраного варіанту та логіки.

•    Традиційний варіант – ванна

Зазвичай ванну обирають люди, які схильні надавати перевагу традиційним рішенням. Хоча велика помилка думати, що ванна може виглядати лише так, як у стандартних квартирах минулого століття. На сьогодні дизайнери створили таку велику кількість варіантів, що з допомогою, здавалося б, традиційної ванни ви можете створити оригінальний та незвичний інтер’єр ванної кімнати.
Окрім цього у ванні можна поніжитись та повалятись. Для людей, які звикли до такої процедури, дуже важко відмовитись від довгих прийомів ванни після важкого та насиченого дня. Також ванна чудовий варіант, коли у домі є маленькі дітки чи старше покоління, адже саме вони не надто люблять приймати душ поспіхом.
Багато людей надають перевагу ванні, як додатковому способу розслабити та набратись сил, а не просто вимитись. Одним словом – це класика. І ця класика заслуговує вашої уваги.

•    Позитивні зміни та комфорт у душовій кабіні

Душові кабіни стали популярними багато років тому, і пояснити цю популярність досить просто тим, що вони компактні, зручні та оригінальні. Особливо вони круто вписуються у невеличкі ванні кімнати, де обмаль місця, а ванна зайняла б більшість вільного простору.
Багато людей також надають перевагу душу за зручність його використання. Адже він значно економить час на гігієнічні процедури, а також час на догляд. Бо, яку б ванну ви не обрали, догляд за нею буде трошки складнішим та довшим, аніж за душем.

Звісно, існує ще безліч міфів, які часто схиляють людей до вибору ванни чи душу. Приміром, про те, що у ванні споживається втричі більше води. Це однозначно міф, адже все залежить виключно від тривалості процедури, сили напору при прийомі душу, об’ємів ванни і не тільки. Тобто сказати на сто відсотків, де ви витрачатимете більше чи менше води не можливо.

Якщо робити висновки, то найважливіше, що ви повинні врахувати – власні вподобання. Зрештою завжди можна встановити і душ і ванну, або ж додатково встановити у ванній скляні дверцята та приймати там душ. Варіантів безліч, а знайти їх можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Телефонуйте нам у зручний час і разом ми оберемо для вашої ванної кімнати оптимальне рішення.

20.07.2020 13:23:36
0
102

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!