Фартух для кухні: на що звернути увагу при виборі плитки

  • Фартух для кухні: на що звернути увагу при виборі плитки

Розробляючи дизайн кухні, одним із найважливіших моментів, на які слід звернути увагу на плитка на фартух для кухні. Тут варто звернути увагу не тільки на дизайни, кольори та оригінальність, але й на багато інших факторів. Серед них:

•    присутність спеціального захисного покриття, що не дасть плитці руйнуватись під впливом активних засобів для чищення.  Завдяки такому покриттю, що захищає від впливу хімічних речовин, господиня зможе значно швидше проводити прибирання та ефективно позбуватись від будь-яких забруднень. Виробники маркують плитку з таким покриттям «А» або «АА»;
•    ще один дуже важливий момент при виборі плитки для кухонного фартуха є відмінність відтінків у різних партіях. Виробники, особливо ті, що пропонують більш бюджетні варіанти, допускають те, що в результаті випалювання плитки, її відтінки можуть трішки відрізнятись, будучи трішки світлішими чи темнішими. Але при викладенні такої плитки в ряд, ці відтінки можуть зіграти з вами поганий жарт. Саме тому ми дуже рекомендуємо переглянути одразу всі упаковки;
•    калібр також має значення. Саме цим критерієм виробники вказують, як сильно можуть відрізнятись розміри елементів від заявлених. Якщо мова йде про ідеальні показники, то калібр повинен дорівнювати нулю, але допустимо, якщо він не перевищує 1;
•    якщо є така можливість, то слід перед покупкою візуально переглянути усю плитку, щоб впевнитись в її якості, відсутності тріщин, сколів чи потертостей. Проте, якщо ви обираєте плитку відомих виробників, що гарантують свою якість та купуєте її у надійному магазині, як наш, то цей пункт можна упустити.

Зверніть увагу, якщо вам потрібно зберігати керамічну плитку перед вкладанням, то робіть це в сухому та добре вентильованому приміщенні. В іншому випадку вона може зіпсуватись та потріскати при вкладанні.

Як розрахувати необхідну кількість плитки для кухонного фартуха?

Це важливий пункт, адже ви не хочете потім шукати дві плитки, що вам не вистачило чи думати, куди діти зайві дві упаковки. Саме тому, перед тим, як здійснювати замовлення, слід добре все порахувати. Приміром, якщо ви будете вкладати плитку традиційним способом, то розраховуйте площу, а потім додайте до результату ще 10%. Якщо ви плануєте робити певні узори чи вставки, то слід додати 15%.

Ви завжди повинні розуміти, що крім обрізок, вас може чекати виробничий брак чи випадково розбитий матеріал. Приміром, якщо мова про середній ціновий клас плитки, то у партії може бути близько 5% браку, якщо це нижчий сегмент, то відсоток браку буде ще вищий.
Порада – залиште про запас кілька плиток, які можуть пригодитись вам, якщо буде потрібна заміна певних елементів через пошкодження.

30.10.2019 14:52:23
0
497

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!