Керамічна плитка для кухні: особливості вибору

  • Керамічна плитка для кухні: особливості вибору

Мабуть, чи не кожен, думаючи про кухню, уявляє собі стіни декоровані керамічною плиткою. Це не дивно, адже плитка справді є найкращим варіантом для кухні, як з естетичної точки зору, так і з практичної. На сьогодні в каталогах виробників можна знайти найбільш різноманітні форми, розміри, фактури та кольори, тому кожен запросто обере ідеальний варіант для себе. Ми ж у свою чергу пропонуємо вам розглянути деякі особливості вибору керамічної плитки для кухні.

Настінна плитка та «фартух»

Дуже гарно буде виглядати інтер’єр кухні, що оздоблена керамічною плиткою. Про це вам скаже будь-який дизайнер. Проте не усім подобається, коли увесь простір викладений плиткою, набагато цікавіше виглядають поєднання різних фактур та матеріалів. Саме тому куди більшою популярністю користується кухонний «фартух» чи «кишенька». Такий варіант є не тільки окрасою, що додає приміщенню особливого шарму, але й функціональний елемент, що захищає стіни від жиру, бруду, накипу, нальотів і не лише.

•    Обираючи плитку для фартуха, слід звернути увагу на її стійкість до високих температур та впливу хімічних речовин, адже вам досить часто прийдеться використовувати подібні засоби для простішого та ефективнішого прибирання на кухні.
•    Другий пункт, який слід врахувати – фактура. Сьогодні величезний вибір фактур, проте не усі вони підійдуть для кухні. До прикладу, плитка під камінь чи дерево буде набагато складніша у догляді, тому подумайте двічі перед тим, як її обрати. Також цікавим і популярним варіантом є мозаїка, з її допомогою можна створити цікаві елементи та додати родзинки на власну кухню.
•    Ще один важливий нюанс – якість та міцність плитки. Фартух дуже добре захищає стіну від вологи та жиру, які постійно присутні на кухні, де часто готують, проте і він повинен бути стійкий до постійних чищень, впливу вологи і т.д.

Плитка на підлогу

Ще один ідеальний варіант для кухні – покриття підлоги з допомогою керамічної плитки. Адже її легко мити, вона має чудовий вигляд та досить довговічна. Краще одразу обирати термостійку плитку для підлоги та вкладати її на систему теплої підлоги, адже сама керамічна плитка досить холодна і перебувати на такій кухні буде не надто комфортно. Також обов’язково робіть ставки на плитку, що не є слизькою, так як на кухні завжди є волога, проливаються рідини та присутній ризик травмуватись. Приміром, популярним рішенням є керамограніт.

Якщо вам треба знайти якісну та оригінальну плитку для кухні, тоді ви потрапили у правильне місце. В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете все та навіть більше, за вигідною ціною і з оперативною доставкою.

12.08.2020 16:38:22
0
282

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!