0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Kolo

Kolo

У 1993 році, після об'єднання з концерном «Sanitec group» завод Kolo був повністю переобладнаний німецькими лініями «Keramag», до того ж фахівці даного виробника надали технології та провели навчання польських працівників. До 1999 р. на території Польщі було побудовано ще 3 нових фабрики Kolo і загальний обсяг інвестицій досяг 61 млн. євро.

Сантехнічна продукція Kolo (Коло) відрізняється якістю відливання і глазурування, а різноманітність дизайнерських рішень розраховано на самі різні смаки і фінансові можливості покупців. Тому виробами Sanitec Kolo можна обладнати будь-яку ванну кімнату, починаючи від стандартного дизайну закінчуючи ексклюзивом.

Сантехніка KOLO / Коло

З загальною торговою маркою Kolo продаються також санітарна кераміка - Nova, Nova Top, Nova Top Pico, Nova Top Без Перешкод, Fantasia, Impuls і Aplauz, акрилові ванни і піддони (більше 30 моделей), ванни з гідромасажем, душові кабіни, аксесуари для ванної кімнати.

Фахівці Kolo постійно використовують нові технічні розробки в створенні своїх виробів. Особливо яскраво виділяються інноваційні рішення: економна система зливу 3 або 6 літрами води , сидіння з кришкою, пристосоване для простого демонтажу, потайна система кріплення кераміки.Сантехніка kolo (коло)
Вироби Kolo можуть похвалитися такими нагородами, як: Золоті Медалі на Міжнародній Познаньскої Виставці BUDMA 97 і Instalacja 2000, Товар Року 1996 в конкурсі проходив серед читачів журналу MURATOR, а також звання - Teraz Polska. Не тільки вироби користуються популярністю. Діяльність Санітек Коло також була помічена на високому рівні, свідчить про це Промислова Нагорода Президента Польщі, отримана в 1999 році в області «Закордонна Інвестиція в Польщі». Нагорода і звання «Фірма FairPlay 2000» в конкурсі Державної Економічної Палати, а також золота статуетка Лідера Польського Бізнесу `99, визнана Business Centre Club.

Стильні і якісні сантехнічні вироби Kolo можуть задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

Під торговою маркою Kolo на ринок поставляються сантехнічні вироби польського холдингу Sanitec. Дизайнери прагнуть, щоб вироби Kolo були не тільки функціональні, але і красиві, щоб фірма Sanitec Kolo була першопрохідцем у створенні концепції сучасної ванної кімнати для кожної сім'ї, готелю або офісу.

Творці сантехніки Коло (Kolo), також дбають про те, щоб вироби завжди виглядали як нові і пропонують набори для догляду за ними.

Біде Kolo
Раковини Kolo
Унітази Kolo
Уринали Kolo
Душові кабіни Kolo
Меблі для ванної кімнати KoloПоказано з 1 по 20 із 124 (всього сторінок: 7)