Кутова рушникосушка: особливості та різновиди

  • Кутова рушникосушка: особливості та різновиди

Для того аби ваша ванна кімната була не тільки красивою, але й максимально функціональною та затишною, слід встановити у ній рушникосушку. Сьогодні на ринку сантехніки великий вибір такого обладнання, яке відрізняється за матеріалами, конструкцією, принципом роботи та навіть дизайном. Саме тому розгубитись у такому різноманітті досить просто.

Великою популярністю останнім часом користуються рушникосушки із кутовим способом підключення. Вони виготовляються із різних матеріалів, приміром:

•    сталеві;
•    мідні;
•    з нержавійки.

При цьому найбільш поширені моделі із нержавіючої сталі, що легко пояснити доступною ціною, надійністю, стійкістю до корозії, міцністю та можливістю витримувати високий тиск. При цьому в нашому інтернет-магазині можна підібрати два типи рушникосушок з кутовим підключенням:

•    для встановлення на внутрішній кут;
•    для встановлення на зовнішній кут.

Обидва варіанти чудово підходять для невеличких ванних кімнат, адже вони економлять простір та гарно виглядають. Також ви можете підібрати у нашому каталозі моделі з асиметричними розмірами, тобто – з обох сторін рушникосушка різного розміру, щоб максимально вписатись у ваш інтер’єр. Зверніть увагу, що окрім красивого вигляду та ергономічності, такий прилад повинен бути у прямому доступі, адже, якщо повісити його над пральною машиною чи ванною, то вам буде важко діставатись туди.

Окрім цього слід врахувати, що водяні рушникосушки часто не працюють в літній період, лише в опалювальний сезон, що не зовсім комфортно. Тоді як електричні рушникосушки не завжди вигідно встановлювати через високі ціни на електроенергію. Але і з цієї ситуації є вихід – моделі із додатковим трубчатим електронагрівачем. Такий варіант зможе функціонувати незалежно від роботи опалення чи присутності гарячої води.

Підібрати оптимальну рушникосушку з кутовим підключенням чи звичайну можна у нашому Інтернет-магазині. Менеджери допоможуть обрати оптимальний розмір та модель, відповівши на всі ваші запитання, а наші ціни вас приємно здивують.

28.01.2020 15:06:54
0
119

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!