Модні тенденції керамічної плитки 2022 року

  • Модні тенденції керамічної плитки 2022 року

В цьому сезоні на піку популярності будуть яскраві кольори. За час пандемії, постійних карантинів та сірості в буднях, люди втомились від скучних рішень. Це стосується і модних трендів на ниві керамічної плитки. Дизайнери провідних брендів презентували колекції повні життя та енергії. Які ж 8 трендів очікувати у наступному році, поговоримо далі.

1.    Сила кольору
Саме колір стає у центрі уваги в новому сезоні. Однотонна керамічна плитка різних розмірів в яскравих кольорах, що нагадують палітру фарб. Їх можна, як вигідно комбінувати, так і використовувати монохромні рішення. Дизайнери уже розробляють нові рішення з такими яскравими відтінками. Модні бренди презентують керамічну плитку різного кольору без узорів чи фактури, як глянцеву, так і матову. Всі ці кольори відкривають справжню свободу для самовираження.
2.    Дивне та цікаве терраццо
Цей тренд уже був на піку популярності кілька років тому і ось знову виходить на перший план. Безшовні мозаїчні малюнки презентуються у багатьох колекціях європейських брендів. Вони пропонують поглянути на цю плитку під новим кутом. Яскраві геометричні узори чи навіть вкраплення у вигляді зірок, квітів, сердечок і не тільки.
3.    Різні відтінки синього
Фаворитом серед кольорів цього сезону стане синій. Він асоціюється не лише з яскравою природою, але й з сучасними технологіями. Модні торгові марки включили у свої колекції плитку синього та блакитного кольорів з металізованими вставками, мармуровим ефектом чи цікавими фактурами. Для любителів глибокого океану це стане ідеальним рішенням.
4.    Виразні узори 1960-70-х років
Настінна та підлогова плитка з яскравими узорами в декорах, з використанням ретро кольорів, серед яких бурштиновий, шоколадний та охра, що гармонічно поєднуються. Разом вони створюють унікальні комбінації для оригінальних дизайнів.
5.    Танграм
Ця давня китайська головоломка стала в основі ще одного тренду в 2022 році. При цьому дизайнери змішали не лише кольори, але й різноманітні фактури, як мармур, деревина, камінь, бетон. Окрім цього така керамічна плитка має різні схеми укладки, тому з нею можна створювати справді найбільш оригінальні інтер’єри.
6.    Об’ємні дизайни
Ще один крутий тренд – об’ємна керамічна плитка. Нові технології виробництва дають можливість створювати геометричні форми з відчутним рельєфом. Навіть, якщо ви прослідуєте першому тренду і оберете монохромну кольорову гамму, така фактура проявить різні ефекти за допомогою гри світла та тіней.
7.    Хвилі та листя
Природа завжди є джерелом натхнення і для дизайнерів керамічної плитки у тому числі. Мабуть, тому в цьому сезоні такими популярними стануть різні текстури та фактури, пов’язані з природою, як пальмові листя. Зверніть увагу, що особливо круто ця тенденція вписується на плитці великого формату.
8.    Металевий ефект
Тренд, який робить настінну плитку виразнішою. Такі моделі відбивають світло, що додає в інтер’єр блиску та певного максималізму. Різні відтінки золота, срібла, заліза чи міді можна використовувати, як основний матеріал чи як окремий яскравий акцент.

Обирайте тренд, який вам до душі та замовляйте керамічну плитку від провідних виробників на нашому сайті. Ціни приємно здивують, а відмінний сервіс та швидка доставка залишать лише позитивні емоції від покупки.

06.10.2021 15:38:49
0
25

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!