Найпопулярніші форми кухонних мийок

  • Найпопулярніші форми кухонних мийок

Безумовно одним із найбільш важливих елементів кожної кухні є мийка. Вона виконує чимало функцій, починаючи з підготовки продуктів до приготування, закінчуючи миттям посуду. На сьогодні створено багато різноманітних форм кухонних мийок, які мають додаткові функції для вашого комфорту. Ми пропонуємо розглянути найпопулярніші із них.

•    Класична мийка
Для того, щоб раковина на кухні була максимально зручною, вона повинна бути достатньо об’ємною. При цьому класичні кухонні мийки не займають багато місця та чудово підійдуть при обмеженому просторі на вашій кухні. Окрім простої та зрозумілої форми вони мають широкий асортимент матеріалів та кольорової гами, тому ви точно зможете обрати оптимальний для себе варіант.
•    Велика вбудована мийка
Такий варіант дуже популярний в наш час. Мийка вбудована у стільницю є більш досконалою на вигляд, при цьому вона дозволяє уникнути потрапляння вологи та бруду у просторі між стільницею та мийкою. Проте такий тип мийки неможливий із сушкою для посуду. Плюс є ще один нюанс – стільниця повинна бути термо- та водостійкою, тверді сорти деревини приміром не підходять.
•    Двійна мийка
Якщо у вас велика та простора кухня, то варто замислитись над покупкою двійної мийки, що є дуже зручним та практичним варіантом. В ній можна розділити брудний посуд від чистого, вимити овочі, окремо чи навіть замочити щось в одному відділі, поки в іншому робляться інші процеси. Такі раковини часто обирають для харчової промисловості та закладів харчування, проте і для домашнього використання вони дуже практичні.
•    Мийка з сушкою
Для тих, хто не використовує посудомийної машини, дуже зручним буде варіант мийки із «крилами» (сушкою). З них вода стікає назад у мийку, так як вони зроблені під нахилом, а посуд залишається сухим. Краще за все обирати подібні форми мийки із матовим покриттям, яке найбільш стійке до різноманітних механічних пошкоджень.
•    Мийка з багатофункціональною чашею та сушкою
Такі мийки взагалі зроблять вашу кухню ще більш ефективною. Для того, щоб приготувати салат, в одну з чаш встановлюють коландер, що є рухомий вздовж стінок чаші, а в іншу салатник, поруч також можна поставити дошку для нарізки. Функціональність та зручність таких сучасних мийок для кухні важко переоцінити, крім того їхня ціна досить доступна, тому відмовляти собі у комфорті немає змісту.
•    Мийка з кришкою
Для тих господинь, яким дуже часто не вистачає на кухні робочої поверхні, ідеально підійде мийка з захисною кришкою із термостійкого скла чи дерева, на якій ви зможете зручно порізати щось чи поставити посуд. Якщо ж вам знову потрібно скористатись мийкою, то кришка досить легко підіймається.

В асортименті нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати максимально підходящий для вашої кухні варіант. Крім цього ми пропонуємо найбільш вигідні ціни, які вас приємно здивують.

19.06.2020 14:09:53
0
300

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!