Накладна раковина на стільницю: особливості вибору

  • Накладна раковина на стільницю: особливості вибору

Важко собі уявити ванну кімнату без рукомийника, саме тому цей вид сантехнічного обладнання обирають чи не в першу чергу. Звісно, для того аби зробити вірний вибір, слід орієнтуватись на зручність використання умивальника, його ергономічність та практичність, проте не менш важливе значення має і зовнішній вигляд. Якщо вам уже обридли стандарті моделі, які зустрічаються чи не у кожній домівці, тоді ідеальним рішенням можуть стати накладні раковини на стільницю.

Моделі накладних умивальників вражають своєю різноманітністю, тому обрати їх також не буде надто просто. Ми пропонуємо вам дізнатись певні нюанси, які слід врахувати перед покупкою, щоб ви отримали бажаний результат, який втішатиме вас не один рік.

Які накладні раковини бувають?

Ще донедавна зустріти такі моделі умивальників було великою рідкістю, проте сьогодні вони стають дедалі популярнішими. Розпочати, мабуть, слід із того, що вони не вбудовані у тумбу чи гарнітуру, а слідуючи із їх назви – накладаються на поверхні стільниці. Їх вартість зазвичай трохи вища за стандартні моделі, що підвішуються до стіни чи монтуються на підставки. Пояснити це доволі просто – більшість із них дизайнерські. Саме їх сьогодні обирають чи не усі дизайнери інтер’єрів, адже з допомогою них ванну кімнату можна перетворити на стильне місце, де вам захочеться проводити більше часу.

Якщо ж мова про стільниці, то їх виготовляють із найрізноманітніших матеріалів (аби він був вологостійкий) та в різних стилях. З допомогою цього елементу ви можете кардинально змінити стиль, приміром на хай-тек, мінімалізм, лофт, прованс і т.д. Тут немає обмежень, що і робить цей варіант сантехніки таким бажаним серед дизайнерів.
Накладні умивальники можуть бути, як встановлені на поверхні стільниці, так і трішки втоплені у неї. У більшості випадків така сантехніка невеликого розміру, тому ви запросто зможете підібрати варіант, навіть, для найменшої ванної кімнати.

Зверніть увагу, що не так давно, такі моделі раковин стали популярними і для встановлення на кухні. Проте тут важливо обирати більші за об’ємом мийки, щоб вода не розбризкувалась при митті посуду. Плюсом такого вибору є те, що її можна встановити прямо над посудомийкою чи пральною машиною, адже тумби під нею немає.

Популярні форми накладних умивальників:

•    квадратні та прямокутні із різкими кутами;
•    круглі та овальні з плавними формами;
•    неординарні рішення, як рукомийник у формі бризку, квітки, ракушки.

Вибір форм не обмежується, як і кольорова палітра. Крім того є безліч матеріалів, із яких виготовляють подібні раковини, серед них:

•    закалене скло;
•    акрил;
•    кераміка;
•    штучний та натуральний камінь;
•    натуральне дерево.

Як бачите, вибір чималий, тому вам точно буде просто підібрати оптимальний варіант для себе. Крім того у нашому інтернет-магазині можна придбати накладні раковини на стільниці за вигідною ціною, тому ви отримаєте високу якість, стильний дизайн та економію – що може бути краще.

11.03.2020 17:20:36
0
141

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!