Обираємо ідеальну форму унітазу

  • Обираємо ідеальну форму унітазу

Якщо зовнішні параметри, які ідеально впишуться у вашу ванну кімнату, обрати легко, то давайте поговоримо про форму чаші. Саме від неї буде залежати, наскільки гігієнічний злив, чи будуть бризки води потрапляти на вас та чи легко буде доглядати за обладнанням. Є декілька основних видів, про які ми і поговоримо нижче.

Види унітазів за формою чаші

•    Унітази з тарілчастою чашею
У народі цю модель сантехніки називають – унітази з поличкою. Пояснюється це просто, адже у них є задня стінка, що візуально схожа на тарілку. Така конструкція була досить довго популярною, проте в наш час уже мало використовується. Але у різних вітчизняних та європейських виробників ще проскакують такі моделі сантехніки, тому, якщо вас вабить саме ця форма, то знайти її реально.
Його перевагою є те, що у дірці завжди є вода, а сама форма запобігає розбризкуванню води під час користування туалетом. Хоча його вагомий мінус – він погано змивається, тому без йоржика просто не обійтись. Крім того за спостереженням експертів, такі унітази споживають більшу кількість води.
•    Унітаз з козирковою чашею
Тут задня частина знаходиться під кутом 30-45 градусів, що запобігає появі капель при змиві та користуванні туалетом. Це так звана система «антисплеск», яка працює краще під більшим кутом нахилу. Вагомою перевагою такого типу сантехніки є практично повна відсутність неприємних запахів.
Проте його часто слід додатково зливати, що збільшує розхід води. Не дивлячись на це, саме така модель унітазів є найбільш зручною в користуванні, тому і користується неабиякою популярністю.
•    Унітаз з лійкоподібною чашею
Форма лійки для чаші унітазу є досить популярною закордоном. Тому імпортні виробники мають широкий вибір саме таких моделей. Така популярність не даремна, адже це найбільш гігієнічний варіант, тут йоржик навіть, якщо й знадобиться, то дуже рідко. Ще одним вагомим плюсом – є мінімальний розхід води, завдяки постійній наявності води внизу лійки.  
До переваг також відносять відсутність розбризкування при змиві та мінімальне поширення неприємних запахів. Проте є і вагомий мінус, який часто відштовхує користувачів від покупки такого унітазу – при випорожненні розбризкуються каплі, що не приємно та не надто гігієнічно.

Надіємось, що такий короткий, але інформативний огляд переваг та недоліків різних за формою унітазів, допоможе вам прийняти правильне рішення щодо їх вибору. Знайти унітаз із формою, що вам до душі, можна в каталозі нашого інтернет-магазину чи зателефонувавши нашим менеджерам.

04.09.2020 17:02:19
0
122

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!