0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Опалення та водопостачання



Показано з 1 по 20 із 4490 (всього сторінок: 225)

Опалення та водопостачання

Опалення будинку: сучасні опалювальні системи

Автономне опалення все більше займає наші уми, причому роздуми про опалення та гаряче водопостачання актуальні не тільки в зимовий період, коли, власне, опалення і потрібно, але і влітку. По-перше, багато хто до цих пір отримує рахунки від комунальних служб суми в яких розраховані за так званим «середньорічним тарифом», по-друге, влітку у багатьох в квартирах і будинках тривалий час відсутня гаряча вода і, незважаючи на спекотну погоду, це все-таки незручно, а що говорити про заміські будинки і котеджі. Питання «чому і як опалювати заміський будинок?» Змушує багатьох шукати різну інформацію в спеціалізованих журналах або в інтернеті.

Для того, щоб забезпечити себе і свою сім'ю гарячою водою і надійним, комфортним теплом, потрібно дуже серйозно підійти до питання опалення. Якщо виконати всі необхідні вимоги, то система опалення будинку буде довго функціонувати і приносити тепло з мінімальними витратами.

Від опалення Ви можете очікувати більшого, ніж тільки нагріву, а саме комфортного тепла з підтримкою потрібної Вам температури.

Багато труднощів і турбот належить подолати, перш ніж Ваш будинок мрії буде готовий. Турбота зробити цей шлях найбільш легким та комфортним. Сучасний котедж немислимий без системи опалення та гарячого водопостачання.

Сучасна система автономного опалення складається з трьох основних елементів: теплогенератор (опалювальний котел), в якому виробляється тепло; труби, по яких циркулює теплоносій, який переносить тепло від котла до обігріваючої системи; безпосередньо система опалення приміщень, найчастіше складається з радіаторів. Можливо також використання іншого типу системи опалення - «тепла підлога». І та й інша опалювальна система віддає вироблене тепло повітрю в приміщенні.

Головне що потрібно пам'ятати: котельня і система опалення повинні бути детально продумані ще на етапі архітектурного проектування заміського будинку. З точністю до сантиметра необхідно позначити місця під радіатори і трубні канали, вказати кількість труб і фітингів, розрахувати потужність котла і бойлера і підібрати їх конкретні моделі.

Орієнтовна потужність котла визначається таким співвідношенням: 1 кВт потужності котла на 10 м2 опалювальної площі. Таким чином можна вже на початковому етапі вибору опалювального котла визначитися з відповідною моделлю. Наприклад, настінний опалювальний котел потужністю 24 кВт підійде для будівлі площею не більше 240 м2. Але остаточний розрахунок необхідної потужності варто довіряти тільки професіоналам, які крім площі (обсягу) врахують ще безліч факторів, серед яких, матеріал і товщина стін, тип, розмір, кількість і розташування вікон і т.д.

Щоб повніше використовувати всі можливості вибраного котла, його треба правильно спроектувати, встановити на місці і з'єднати з розподільною мережею опалення і системою ГВП в загальну систему.

Розгорнути