0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Конвектори електричніПоказано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Конвектори електричні

Для організації ідеального мікроклімату в домі використовують різні опалювальні прилади. Одним із варіантів є електричний конвектор. Принцип його роботи дуже простий: всередині містяться нагрівальні елементи, що працюють від електрики, вони прогрівають повітря навколо себе, яке підіймається вгору, а знизу у прилад постійно поступають холодні повітряні маси. Конвекторні нагрівачі є дуже ефективними, адже здатні за лічені хвилини нагріти приміщення до потрібної температури. Їх можна використовувати практично в усіх приміщеннях. Основною вимогою  є не надто високі стелі, в іншому випадку для нагріву потрібно буде велика кількість енергії.

Основні характеристики електричних конвекторів

На ринку опалювальної техніки є два основні типи конвекторних нагрівачів:

- Настінні – встановлюють під вікном, це дозволяє створити додаткову шторку від холодного повітря, що проникає крізь вікна (хоча це не принципова вимога, при необхідності можна встановити в іншому місці);
- Підлогові – їх можна поставити у будь-якому місці та легко пересувати, тому їх обирають для магазинів, офісів та як додаткове джерело тепла.

Електричні конвектори користуються популярністю серед споживачів завдяки вагомим перевагам:

- швидкість нагріву приміщення – практично одразу після ввімкнення пристрою всередині кімнати стане тепліше;
- доступна ціна, особливо, якщо порівнювати з витратами на котел та радіатори;
- простота монтажу, що також дозволяє зекономити на встановленні;
- висока якість автоматики, яка доступна у сучасних виробників;
- тривалий термін роботи;
- відсутність шуму при роботі, адже там немає рухомих частин;
- не пересушує повітря, як це роблять батареї, що важливо для здоров’я людини;
- є можливість задати температуру та підтримувати її;
- високі показники ККД (близько 95%).

Окрім очевидних переваг, конвектори можна дообладнати необхідними приладами, що підвищать їх ефективність та дозволять вберегти від аварійних ситуацій. На корпусі можна розмістити:

- термостат – буде контролювати температуру;
- індикатор живлення – показує чи під'єднано пристрій до електромережі;
- таймер виключення – дозволить автоматично вимкнути конвектор через зазначений час;
- зволожувач повітря – є моделі, що поєднують у собі нагрів та зволоження повітря;
- дистанційний пульт для зручного управління пристроєм.

На що звернути увагу при виборі електричного конвектора?

Для усіх зрозумілі такі критерії, як вартість чи фірма виробник, проте не лише на них слід орієнтуватись при виборі конвекторного нагрівача. Обов’язково врахуйте:

- потужність приладу – це буде впливати, як на швидкість нагріву приміщення, так і на витрати електроенергії. Не слід купувати надто потужні чи слабкі моделі. Підібрати оптимальний варіант можна з врахування площі приміщення, кількості та якості вікон та інших характеристик. Якщо самостійно обрати потужність важко, то наші менеджери з радістю допоможуть;
- спосіб розміщення – настінний чи підлоговий варіант. Тут все залежить від індивідуальних побажань;
- характеристики терморегулятора. Є механічні та електронні моделі. Перші є більш бюджетними та максимально прості у використанні, при цьому другі більш функціональні та зручні;
- рівень безпеки. Під час використання конвекторів є небезпека перегріву приладу, тому варто звернути увагу на наявність додаткових функцій, що вбережуть від аварійних ситуацій.

Купити електричний конвектор (керамічний нагрівач) за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «КерамаСвіт». Ми пропонуємо широкий вибір моделей від провідних виробників, гарантію якості та оперативне виконання замовлення.

Розгорнути