Особливості та види тропічного душу

  • Особливості та види тропічного душу

Хто не мріяв прогулятись під теплим тропічним дощем, який водночас освіжає та наповнює енергією. Проте далеко не у всіх є можливість відправитись на відпочинок. Рішення є – душова система тропічний душ. Ще кілька років тому такі прилади були популярними лише у СПА-салонах, саунах чи санаторіях. Сьогодні цю райську насолоду прямо у себе вдома може собі дозволити кожен.

Особливість системи тропічний душ

Якщо ви думаєте, що ця система нічим не відрізняється від звичайних душових лійок, то дуже помиляєтесь. Відмінностей декілька:

•    поверхня класичної лійки невелика, а ця система передбачає велику решітку з багатьма форсунками;
•    класична лійка подає води щільним однорідним потоком, а решітка системи тропічного душу змішує воду з повітрям та формує м’які краплі. Такий потік не б’є тіло, а ніжно його огортає;
•    висота монтажу – це ще одна відмінність, що робить процес приймання душу схожим на прогулянку під тропічним дощем. Адже чим більша висота, тим краще краплі формуються, створюючи очікуваний ефект.

Завдяки усім цим відмінностям, дана система значно виграє у звичайної лійки для душу.

Різновиди систем тропічний душ

Ринок сантехніки розвивається з кожним роком і вибір душових систем зростає пропорційно з цим розвитком. Існує декілька видів даної системи, про які ми поговоримо нижче.
1.    Лійка великого розміру, як найдешевший варіант. Заміна душової системи достатньо дорога, тому дехто вирішує просто замінити стандартну душову лійку на велику (від 20 см в діаметрі). Зробити таку заміну зможе будь-хто, тому і за монтаж не прийдеться доплачувати. Проте назвати цей варіант повноцінною системою тропічний душ не можна.
2.    Змішувач для душу чи душова стійка. Це теж досить бюджетний варіант, який не потребує важких маніпуляцій з монтажем. За своєю конструкцією такий змішувач практично нічим не відрізняється від інших, просто включає лійку великого розміру. Проте, як і в першому варіанті, він не може на сто відсотків забезпечити бажані відчуття. Коли мова про стійку, яку монтують на стіні, то це трішки кращий варіант, але слід стежити, на якій висоті її розміщено.
3.    Душова панель – це найкращий варіант, який виправдає усі надії користувача. Хоча він має суттєвий недолік – високу вартість. Але ця ціна виправдовується якістю та наявністю багатьох додаткових функцій.

Ідеально, якщо над покупкою подібної душової системи власники задумаються ще на етапі ремонту. Тоді буде шанс вмонтувати лійку в стелю, що забезпечить максимальний комфорт при купанні та ідеальний зовнішній вигляд. Слід буде просто підібрати розмір та форму, які найбільш підходять для ванної кімнати.
Якщо ж ремонт давно завершено, то зверніть увагу на стійки. До речі, вони бувають із терморегуляторами, що дозволяє завжди приймати комфортний душ. Знайти системи тропічний душ від провідних виробників можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Телефонуйте у зручний для вас час і отримуйте приємні бонуси та знижки.

28.12.2020 13:42:37
0
25

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!