Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Розмір плитки
Колір плитки
Призначення:
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Amsterdam

Плитка ceramika konskie Amsterdam (кераміка конскі Амстердам) для ванни

Плитка Amsterdam від Ceramika Konskie - стильний тренд сезону 2013

Керамічна плитка Amsterdam виробляється фабрикою Ceramika Konskie (Польща) і представлена ​​на сайті інтернет-магазину keramasvit.com.ua. Ця колекція виконана в спокійній сірій гамі формату 20х50, декоративні елементи зроблені у вигляді фотографій з різними видами Амстердама. Експерти нашої компанії здійснюють підтримку клієнтів на всьому циклі роботи: консультація по вибору керамічної плитки, контроль при транспортуванні (ми намагаємося перевіряти кожну коробку і мінімізувати кількість браку або битої плитки), інформування клієнтів про статус замовлення, післяпродажне обслуговування.
Купити плитку Amsterdam Ceramika Konskie зі знижкою можна в нашому інтернет - магазині. Для цього необхідно позначити нам обсяг і бажані терміни поставки. Нашим клієнтам ми намагаємося пропонувати кращі умови на ринку!

Amsterdam (Амстердам) колекція (кераміка конскі) керамічна ceramika konskie плитка для ванної кімнати можна купити у Львові, Києві, Харкові, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Рівне, Вінниці.

payment methods