Правила догляду за змішувачем

  • Правила догляду за змішувачем

Коли в домі завершується ремонт, ви уже обрали ідеальну сантехніку, найоригінальніші змішувачі, тоді хочеться, щоб вони прослужили якомога довше, не змінюючи свого первозданного вигляду. Це дійсно можливо, якщо вибір було зроблено на користь якісних моделей, проте це не єдина умова довгого функціонування та сяючого вигляду. Ще однією важливою умовою є правильний догляд за поверхнею, вчасна заміна ущільнювача та контроль за якістю води. Приміром, якщо у воді багато хлору чи важких металів, то вони здатні швидко знищити навіть найбільш якісну та дорогу сантехніку. Більшість європейських виробників у гарантійних зобов’язаннях вказують, що вони діють лише за наявності фільтрів для води. Але сьогодні ми поговоримо саме про нюанси догляду та чищення змішувачів різного типу.

Позбуваємось нальоту

Зразу слід звернути увагу, що більшість відомих виробників додають рекомендації щодо догляду за змішувачем. Адже дуже просто знищити ніжне хромоване запилення з допомогою агресивних кислотних засобів чи жорсткої щітки.
Найпростіший спосіб позбутись нальоту – не допускати його накопичування. Якщо щоденно протирати кран від кам’яного нальоту, то не прийдеться використовувати жодні засоби для боротьби із ним.

Є такі базові правила догляду за змішувачами з хромованою поверхнею:

•    суха бавовняна ганчірка легко видалить сліди рук чи засохлі каплі і розводи. З невеликими забрудненнями вона також справиться, якщо злегка змочити її у холодній воді;
•    часто на аераторі накопичується вапняк, а також під ручкою та в місці з’єднання з раковиною, саме для таких важкодоступних місць потрібен розчин лимонної кислоти. Вмочуєте у нього серветку та протираєте корпус. Розпилювати засіб на кран слід лише у крайніх випадках. При цьому важливо, щоб цей розчин якомога менше контактував з поверхнею крану. Після цього слід змити кран холодною водою та витерти насухо;
•    полірування легко виконувати з допомогою чистої бавовняної ганчірки.

Чистота аератора

Для того аби аератор завжди гарно подавав та розпилював воду, слід ретельно слідкувати за його чистотою. Викрутити його з крану, промити від забруднень та замочити у спеціальному засобі для чищення, якщо там накопичилось чимало нальоту. Можна скористатись тим же розчином лимонної кислоти, залишивши аератор у ньому на 10 хвилин.

Щодо вибору засобів для догляду за змішувачами, то тут немає одного універсального рішення. Сьогодні на ринку їх величезна кількість. Просто прочитайте рекомендації виробника та підберіть неагресивний засіб для свого крану. От за якісними змішувачами від кращих європейських виробників можете звертатись до нас. З радістю презентуємо вам широкий асортимент та привабливі ціни.

12.04.2021 13:34:20
0
30

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!