Прості способи заховати труби у ванній кімнаті

  • Прості способи заховати труби у ванній кімнаті

Ванна кімната ніколи не буде ідеальною, якщо першим, що кидатиметься в очі, будуть каналізаційні труби чи водопровідні труби. Саме тому ми пропонуємо вам найбільш популярні способи приховати труби у ванній.

1.    Маскуємо труби з допомогою меблів

Один із найпростіших способів приховати небажані труби та прикрасити ванну кімнату – правильно підібрати меблі. Комплекти мебелі для ванної сьогодні доступні в широкому асортименті, а в парі з правильно розташованими сантехнічними приладами, ви взагалі забудете про існування такої проблеми.
Наприклад, вертикальні труби можна заховати за зручним пеналом. Якщо немає готових варіантів, що підійдуть, то завжди можна замовити розміри, які вам потрібні. Місце, де підведені труби до умивальника ще простіше приховується тумбою. Якщо ж знизу є ще труби, а дві тумби будуть зайві, то завжди можна прикрити їх корзиною для брудної білизни. До речі, у каталозі нашого інтернет-магазину можна підібрати найоригінальніші, а головне високоякісні меблі для ванної кімнати на будь-який смак та гаманець.

2.    Короб із гіпсокартону чи фальш-стіна

Цей варіант потребує трохи більше часу та виконується ще на етапі ремонту у ванній кімнаті. Проте короб із гіпсокартону може приховати будь-які труби та з’єднання. Для того аби зробити такий короб, необхідно монтувати каркас із металевих профілів, а далі обшити його листами гіпсокартону. В принципі, ви зможете зробити це й самі, але якщо довірите спеціалістам, то все буде на найкращому рівні.
Крім цього ним можна обшити навіть усю ванну, потім просто задекорувавши керамічною плиткою. Найбільший вибір сучасної керамічної плитки від кращих європейських виробників шукайте у нашому каталозі.

3.    Каркас, декорований керамічною плиткою

Тут мова не просто про гіпсокартонну поверхню, як у попередньому варіанті, а про розбірну конструкцію з плитки. Її перевага у тому, що ви запросто зможете відкрити та ремонтувати труби, при виникненні поломок. При цьому вам не потрібно руйнувати стіни чи збивати плитку, слід лише використати шуруповерт чи викрутки. Ще одна перевага – ніхто навіть не здогадається, що це потаємна стінка, де заховані усі труби.

25.11.2020 15:48:08
0
55

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!