Розмір душової кабіни: як визначитись?

  • Розмір душової кабіни: як визначитись?

Душ не лише чудово економить місце у невеликій ванній кімнаті, але й є відмінним варіантом для швидких водних процедур у кімнатах більшого розміру, де можна розмістити і ванну і душову кабіну. Ідеально, коли в домі чи квартирі є дві ванних кімнати, в одній з яких встановлюють душ, а в іншій – ванну. У будь-якому випадку для вашого комфорту та створення ідеального інтер’єру слід правильно підібрати розмір душової кабіни, саме про те, як це зробити ми і поговоримо у цій статті.

Поради експертів щодо розмірів душової кабіни

Варто відразу зазначити, що особливо важливе значення розмір має для маленької ванної кімнати, де слід відвойовувати чи не кожен квадратний сантиметр, щоб комфортно розмістити все необхідне. Найкраще обирати місце під душову кабіну ще до початку ремонту, адже від цього буде залежати, де монтують каналізаційну систему. Якщо ви змінюєте положення душової у вже готовій ванній кімнаті, тоді слід пам’ятати кілька правил:

•    труби під каналізацію прокладають під кутом не менше 2% до вертикалі;
•    довжина підключення не повинна перевищувати 3 м для труб діаметром 50мм та 5 м при діаметрі 70мм.

Якщо цього не врахувати, то у вас будуть проблеми з повільним стіканням води, що не надто приємно при прийомі душу. Крім того через це швидко будуть засмічуватись дренажні труби.
Стандартний розмір душової кабіни 90х90 см вважається оптимальним, хоча є і набагато менші варіанти (70х70см). Проте чим менша душова, тим важче у ній комфортно приймати душ. Постійно наштовхуватись на стінки та бути обмеженим у певних рухах навряд чи комусь сподобається. Якщо мешканці квартири чи дому ще й високого зросту та великої тілобудови, то такий варіант взагалі не слід розглядати, адже така економія простору виллється в відсутність комфорту.
Якщо розглядати кабіни з прямокутним піддоном, то можна обрати варіант, де одна сторона більша, приміром, 120 чи 140 см. Це дозволить з одного боку зекономити простір, а з іншого отримати такий бажаний комфорт при ванних процедурах.


Обов’язково врахуйте, що перед кабіною потрібен вільний простір від 80 см, а ще краще 1 м. Простір між кабіною та умивальником, туалетом чи біде також повинен становити не менше 30 см. В ідеалі виконати всі ці заміри до покупки сантехніки, щоб уникнути неприємних несподіванок.
Ще один нюанс – висота душової кабіни. В продажі зазвичай найвищі варіанти сягають 200-220см, тоді як найнижчі – 170 см. При цьому низькі моделі ідуть у парі з глибоким піддоном, тому висота разом із ним досягає тих самих 200см (стандартні піддони – 30-35см).
В каталозі нашого інтернет-магазину можна знайти душові кабіни різного розміру, як стандартні, так і виконані під ваше індивідуальне замовлення. Окрім того наші досвідчені менеджери з радістю дадуть відповідь на усі запитання та допоможуть обрати оптимальний для вашої ванної кімнати варіант.

26.05.2021 16:06:34
0
32

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!