Що потрібно знати перед покупкою змішувача для ванни?

  • Що потрібно знати перед покупкою змішувача для ванни?

Приступаючи до ремонту у ванній кімнаті, дуже важливо заздалегідь визначиться з вибором змішувача для ванни. Адже його монтаж буде набагато простішим, якщо заздалегідь врахувати особливості установки, тип управління і матеріал. Ми пропонуємо вам дізнатися всі нюанси вибору, які допоможуть отримати функціональний, максимально зручний і довговічний змішувач.

З яких матеріалів повинен бути ідеальний змішувач?

Без ухилення і довгих підходів відразу ж виділимо латунь. Це спеціальний сплав з цинку і міді, який дуже стійкий до корозії і відрізняється своєю довговічністю. Крім цього латунні крани здатні легко переносити перепади тиску і температур. Ще одна причина вибрати саме латунний змішувач для ванної - ціна, яка вельми доступна, якщо враховувати характеристики. Також варто вибрати покриття, яке вам більше подобається, найчастіше латунні крани покривають нікелем, хромом або емаллю. Саме це покриття і буде вирішальним у зовнішньому вигляді готового виробу.
Звичайно, ви можете купити змішувач і з інших матеріалів, як мідь, нержавіюча сталь, симулін. Останній дуже бюджетний, проте його не слід взагалі розглядати, бо якість залишає бажати кращого. Мідь тьмяніє з часом і покривається зеленуватим нальотом, хоча з ним можна боротися, але це зайві турботи. Нержавіюча сталь дуже якісний матеріал, надійний і не піддається корозії, тому його також варто розглядати як варіант.

Чи варто робити ставки на змішувачі з термостатом?

Новим словом в світі запірної арматури стали змішувачі з термостатами. Це вкрай зручно, адже ви завжди отримуєте воду заданої температури, особливо це зручно тим, у кого маленькі діти в будинку. Вони, як і звичайні змішувачі бувають з ручкою або двома вентилями, хоча за великим рахунком це впливає виключно на зовнішній вигляд. Звичайно, якщо у вас є можливість, то такий змішувач буде відмінним рішенням, і ви не прогадаєте, встановивши саме його.

Душова гарнітура - купити чи не купити?

Наш магазин, як і інші, пропонує вам змішувачі для ванної в двох варіантах:

•    з одним зливом;
•    зі зливом та виходом для душової гарнітури.

Тут все залежить виключно від того, що буде у вашій ванній кімнаті. Якщо у вас є окрема душова кабіна, тоді вам без потреби вибирати другий варіант. Якщо ж ви будете приймати душ у ванній або стоячи в чаші, тоді змішувач з душовою гарнітурою буде в самий раз.

Тип кріплення


•    Настінні змішувачі - їх кріплять на два отвори в стіні, після чого місця, де були закріплені труби, ховаються за допомогою спеціальних декоративних накладок. Їх можна вибирати з коротким і довгим виливом, і найчастіше вони йдуть разом з душовою гарнітурою. Зазвичай такі моделі вибирають ті, у кого вже все зроблено у ванній і потрібно тільки заміна запірної арматури;
•    Змішувачі прихованого монтажу - вони мають два елементи: зовнішній і пластиковий корпус, який ховається в стіну. Їх основний плюс - лаконічність, при цьому монтаж такої системи набагато складніше і відповідно дорожче,
•    Врізні змішувачі - їх встановлюють в отвір в борту самої ванни, куди заздалегідь потрібно підвести комунікації. Вони вельми незвичайні і оригінальні, при цьому дуже функціональні і просто монтуються. Особливо круто вибирати подібне рішення, коли у вас вже покладена керамічна плитка у ванній, адже вона залишиться не пошкоджена;
•    Напольні змішувачі - так, є і таке інше. Їх досить складно монтувати, але вони дуже ефектні і елегантні, що однозначно варто того. Але є ще один нюанс - ціна, вона досить висока, тому далеко не кожен зможе собі дозволити таку розкіш.

Ми перерахували основні аспекти, на які варто звернути увагу, перед покупкою змішувача для ванною. Далі справа за вами, адже багато в чому вибір певної моделі залежить від смаку. У нашому інтернет-магазині ви знайдете кращі рішення від провідних світових виробників.

03.04.2020 16:44:06
0
251

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!