Унітаз з функцією біде: види та особливості

  • Унітаз з функцією біде: види та особливості

В сучасному світі техніка просто вражає своєю функціональністю та різноманітністю. Не стали виключенням унітази. Це один із найпростіших сантехнічних виробів, який все ж знайомий усім і без якого просто не обійтись. Не менш важливим у сучасній ванній кімнаті є біде. Проте далеко не усі ванні кімнати мають вдосталь простору для встановлення обох. Рішення було вигадано ще наприкінці 80-х в Японії – це унітаз із функцією біде. Першим таке чудо техніки презентувала компанія Toto, що і сьогодні лідирує на азійському ринку.

Унітаз із функцією біде в першу чергу повинен зекономити простір ванної кімнати, проте не позбавляючи власників комфорту при проведенні гігієнічних процедур. Сучасні моделі таких приладів у Японії досить технологічні та функціональні, проте для європейців вони достатньо незвичні в управлінні та масивні за своїми розмірами. Складний та незрозумілий пульт управління – це не те, що подобається людям із нашим менталітетом.

Провідні виробники Європи також не пасуть задніх та випускають власні моделі унітазів із біде. Проте тут основний акцент на лаконічність виконання та інтуїтивно зрозуміле керування. Хоча варто зазначити, що функціональність таких виробів нічим не гірша за японські. Подібні рішення доступні у каталогах таких виробників:

•    Geberit;
•    Grohe;
•    Flaminia;
•    Villeroy&Boch;
•    Volle та інших.

Такий універсальний унітаз не єдине рішення для ванної кімнати, де замало простору для біде. Ще один варіант – накладні кришки-біде. Вони також успішно виконують усі функції стаціонарного біде та не потребують додаткового місця.

Види унітазів із функцією біде та їх особливості

Як ми уже встигли зазначити існують не лише самі чаші із вбудованою форсункою, але й окремі кришки-біде, де форсунка захована у корпусі, як і решта обладнання. Таку кришку підключають до електрики та водопостачання, після чого встановлюють на унітазі. Найчастіше виробники створюють для них окрему модель чаші або цілу лінію унітазів. На сьогодні найкраще зарекомендували себе кришки біде від Geberit и Duravit. Окрім декількох режимів комфортного омивання, така кришка оснащена підігрівом та інколи феном.

Чаша із функцією біде містить вбудовану висувну форсунку на задній стінці. Трубка буде виїжджати при потребі, а після використання ховатись у корпус. Проте тут в першу чергу основною є функція омивання після походу до туалету. Хоча сучасні виробники давно змагають за те, хто вигадає нові комфортні функції. Підсвічування, підігріви, очищення повітря, режими омивання, фен – це далеко не повний список того, що може бути у вашому унітазі. Є більш доступні моделі із простим управлінням, а є моделі із пультами чи навіть функцією керування з смартфонів.

Уся ця техніка створена для того, щоб максимально покращити якість вашого життя. Тому, якщо вас зацікавив такий варіант економії простору ванної кімнати, без відмови від комфорту – телефонуйте нашим менеджерам. Ми з радістю підберемо для вас оптимальний варіант за вигідною ціною.

18.03.2021 13:08:09
0
94

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!