Ванна кімната для двох

  • Ванна кімната для двох

В сучасному будинку кожен хоче мати власну ванну кімнату, де можна зручно розмістити усі свої речі. Проте не так багато із нас мають можливість облаштувати її біля кожної спальні. Саме тому відмінним рішенням може стати функціональна ванна кімната для двох. В цій статті вас чекають поради дизайнерів щодо її облаштування, щоб все вийшло не лише красиво та зручно, але й максимально практично.

Одна велика чи дві малі раковини?

Ванна кімната рідко буває дуже просторою, тому помістити у неї все необхідне, щоб це було зручно та практично – не так просто. Ви ж не плануєте відмовитись від просторої душової кабіни чи ванни заради розміщення двох раковин. Тут варто чітко розставити пріоритети. Можливо поєднати ванну та душ, або обрати зручну велику раковину. На ринку сантехніки сьогодні просто величезний вибір раковин для ванної кімнати на будь-який смак, розмір та гаманець. В нашому інтернет-магазині ви запросто підберете ідеальний варіант для себе. А як саме це зробити, зараз розкажемо детальніше.

Для початку потрібна оцінка вільного простору з обох боків раковини, яка у вас уже встановлена або ж чіткі заміри в плануванні. Якщо в сумі 50 та трішки більше см, то можна обрати ширшу тумбу та встановити велику раковину. Якщо ж простору більше (кімната від 10 кв. метрів), тоді сміливо плануйте монтаж двох раковин.
Зверніть увагу, якщо ви разом збираєтесь на роботу чи дітки у школу, слід швидко пройти усі вранішні гігієнічні процедури, тоді не слід відмовляти собі у встановленні двох змішувачів. Це реально втілити в життя, навіть, якщо ви обрали одну широку раковину. Так усі будуть задоволені результатом, а простір збережено.

Все функціонально та продумано

Якщо ванна призначена для кількох людей, то дуже важливо правильно обрати меблі. Вони повинні бути місткі та зручні. Добре встановити тумби під раковинами. Якщо раковина одна, то обирайте двохмодульну тумбу. Так усі отримають свій простір для зберігання речей і не будуть заважати один одному. Окрім цього це добре заощаджує час на пошуки своїх речей, адже усі чітко розуміють, де саме їхні відділення.
Якщо ванна кімната велика, то обирайте меблі з довгою стільницею та вбудованими раковинами. Так буде зручно тримати засоби для вмивання прямо на ній. Кожен просто обере свою сторону.

Варто зауважити, що для такої ванної кімнати потрібні додаткові розетки та світло, тому вам знадобиться досвідчений електрик. Адже буде не багато толку від просторої ванної кімнати, якщо у результаті буде мало освітлення та одна-дві розетки, які постійно зайняті.
Усе необхідне для облаштування ідеальної ванної кімнати на двох можна знайти в каталозі нашого магазину. Тут є, як сантехніка та меблі для ванної, так і керамічна плитка для її оздоблення. Крім того у нас вигідні ціни та постійні акції.

08.03.2021 15:15:15
0
104

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!