Вибір плитки для сходів

  • Вибір плитки для сходів

Перше, що бачать ваші гості – це сходи до будинку. Саме тому хочеться, щоб вони були не тільки практичними, але й красивими. Ми пропонуємо вам розглянути деякі тонкощі вибору керамічної плитки для сходів, які допоможуть обрати оригінальне та максимально практичне рішення.

Називаємо все своїми іменами

Для того аби не просто шукати невідомо що, слід трішки зануритись у можливі варіанти та терміни, пов’язані із ними. Слід запам’ятати:

•    сходинка – це плитка, що закриває «проступ» чи верхню частину сходів. Дехто вважає сходинкою дві деталі – проступ та підсходинку, про це далі;
•    підсходинка – це плитка, яку видну лише спереду сходів, а не зверху. Дуже модним на сьогодні є вкладання на підсходинку керамічної плитки, а зверху на проступ дерев’яну частину. Це виглядає дуже ефектно на фото і не лише.

Насічки та клювики: яка різниця?


Є дві великі групи керамічної плитки для сходів за формою: з насічками та клювиками. Перші – найбільш бюджетний тип матеріалу для сходів, продається квадратними метрами та за фактом є звичайною керамічною плиткою, просто на її поверхні є елементи, що запобігають ковзанню. Їх легко підібрати для будь-яких розмірів сходів.
Сходинки з клювиком чи носиком – це вже плитка з особливою формою, а точніше з загнутим носиком, що захищає край сходинки від пошкоджень. Виробництво такого типу плитки важче, тому і ціна вища. Зазвичай така плитка для сходів продається поштучно, тому ви можете придбати необхідну вам кількість.
За типом монтажу такі сходи є складними, адже на етапі облицювальних робіт, плитку склеюють з допомогою спеціального клею з декількох елементів. Це дає можливість обрізати плитку під необхідні вам розміри, при цьому такий спосіб є менш надійним, ніж вкладання цільної сходки.

Щодо методів виготовлення, то доступні:


•    пресовані сходи, що виготовляють з допомогою пресу. Такий варіант надійний та довговічний, проте його ціна досить висока;
•    клінкерні сходи, що дуже схожі за принципом виготовлення до цегли. Вони є найбільш бюджетним варіантом, проте не таким надійним;
•    екструдована плитка для сходів, що є стійкою до перепаду температури, має широку палітру кольорів та може імітувати різні структури.

Якщо мова про сходи на дворі, то важливо обирати морозостійку плитку з покриттям, що не допускає ковзання. Адже не надто приємно упасти на власному порозі, крім того це досить небезпечно.
В каталозі нашого інтернет-магазину можна підібрати найбільш якісну плитку для сходів від провідних європейських виробників. Окрім надійності та міцності, ви отримуєте велике розмаїття кольорів та узорів, що дозволить створити дизайн вашої мрії. Заходьте у зручний для вас час та обирайте!

25.08.2020 14:23:01
0
177

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!