0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Вибір та установка душового піддону

Вибір та установка душового піддону

Сьогодні на ринку сантехніки є величезний вибір душових піддонів. Вони відрізняються за формою та габаритами, матеріалом, з якого виготовлені, висотою бортиків і не тільки. Саме тому розгубитись при покупці досить просто, а щоб цього не трапилось ми підготували для вас декілька практичних порад.

Форма та розмір піддону для душу

Звісно, що найбільш вагомим фактором, що вплине на вибір розміру, є площа ванної кімнати. Якщо у вас невеличка ванна кімната, тоді вам не слід встановлювати надто велику душову кабіну. Стандартний розмір, який часто обирають власники квартир – 80х80 см. Якщо ви оберете менший піддон, то вам буде не зовсім комфортно користуватись ним, особливо, якщо душова кабіна буде із стінками, а не шторкою. Проте, якщо площа ванної кімнати дозволяє, то сміло обирайте піддони більшого розміру, чим душова буде просторішою, тим зручніше ви зможете користуватись нею.

Щодо форми, то тут теж багато залежить від ванної кімнати та запланованого розміщення предметів у ній. Приміром, прямокутні та квадратні душові піддони можна встановлювати, як у куті кімнати, так і при стінці у будь-якому місці. Дуже стильно виглядають круглі піддони чи овальні, які встановлюються посередині ванної, проте для них слід виділити досить багато простору.
Більш важливим параметром, аніж форма, є висота стінок душового піддону. Високі піддони часто обирають ті, хто любить набирати у них воду для різноманітних банних процедур чи хатніх справ. Проте високий піддон буде не надто зручний для тих, у кого є старші люди у будинку чи малі дітки, яким важно заходити у таку душову. Хоча, якщо ви хочете саме високий піддон, то є вихід – встановити ручку, за яку можна схопитись, щоб зайти в душ, а у випадку з дітками – додаткову сходинку.

Який матеріал найкраще підходить для виготовлення душового піддону?

•    Чавун – це міцні, надійні та дуже довговічні піддони, вода в яких практично не шумить. Проте у них є вагомий мінус – висока вартість. Крім цього такі піддони мають велику вагу та певні обмеження щодо форм та розмірів;
•    Сталь – це бюджетний варіант, проте він досить шумний при прийомі душу та холодний на дотик. Ще один мінус – емаль досить легко відколюється при ударі. Хоча є і перевага, такі піддони дуже легкі та можуть бути виконані у будь-яких складних формах. Є моделі з більшою товщиною стінок, що мають більше переваг, проте їх вартість значно вища;
•    Акрил – найбільш поширений матеріал, що зумовлено його практичністю. Піддони з акрилу доступні у будь-яких формах та розмірах, вони легкі, не шумні та легко реставруються;
•    Є і піддони зі скла, каменю, кераміки чи дерева. Вони вирізняються оригінальністю, практичністю та довговічністю, але їх ціна дуже висока, тому вони не такі популярні, як попередні.

Монтаж душового піддону: поради спеціаліста

Для того аби встановити та відрегулювати піддон для душу, вам знадобиться спеціальний каркас з ніжками. Є моделі душових піддонів у комплекті із цим каркасом, а є ті, до яких потрібно купувати каркас окремо. Проте важливий момент – підлога, вона повинна бути максимально рівною та гідроізольованою. Якщо у вас уже підведені усі водопровідні з’єднання та завершена підлога, то ви можете спробувати самостійно монтувати піддон. Пам’ятайте, його слід монтувати впритул до стіни, а проміжок, що залишився, має бути ретельно заповнений спеціальним герметиком. Такі герметики попереджають появу плісняви та захищають від протікання води. Для того, щоб приховати проміжок між підлогою та піддоном, є спеціальний екран, а всі проміжки, що залишаються також потребують ретельної герметизації.

Зверніть увагу, що слід відразу купувати якісні труби та сифон, щоб у разі виникнення проблем, вам не прийшлось демонтувати весь піддон. Знайти все це, разом із широким каталогом душових піддонів, можна саме у нашому інтернет-магазині.


Captcha