Вініл проти ламінату: що стане кращим вибором для сучасного дому

  • Вініл проти ламінату: що стане кращим вибором для сучасного дому

Натуральні матеріали мають багато переваг, проте їх вартість часто змушує звертати увагу на альтернативні варіанти. Якщо мова про покриття підлоги у сучасному будинку чи квартирі, то є два ідеальних рішення, що замінять натуральну деревину: ламінат та вінілова підлога. Обидва варіанти достойні уваги та можуть створити оригінальний інтер’єр за доступною ціною. Проте яке саме покриття обрати?

Матеріали, з яких виготовлено покриття

Дуже важливо розуміти, що саме ви отримуєте під назвою ламінатна дошка чи вінілове покриття. Саме тому для початку слід розібратись в технології їх виготовлення та матеріалах, що використані для цього.

- Вінілова підлога виготовляється у вигляді прямокутних плашок чи плитки. Головним компонентом є полівінілхлорид (ПВХ). Він не є токсичним та може використовуватись у закритих приміщеннях. Також у складі спеціальні пластифікатори, присадки та стабілізатори, що покращують експлуатаційні характеристики покриття. Дуже важливо обирати вініл від відомих європейських чи українських виробників, які можуть надати сертифікати якості та підтвердити безпеку використаних матеріалів;
- Ламінатна дошка є дешевим аналогом дерев’яного покриття. При цьому її зовнішній вигляд практично нічим не відрізняється та дозволяє створити ідеальний інтер’єр. Основа виконується із ДВП чи ДСП, на яких і створюється замок для монтажу підлоги. Верхній шар покривають шаром з акрилових чи меламінових смол.

Якщо зосереджуватись на надійних виробниках, то обидва варіанти покриття підлоги є безпечними для людини та навколишнього середовища. В каталозі нашого інтернет-магазину можна знайти список перевірених торгових марок, які мають відповідну сертифікацію та гарантують якість продукції.

Вініл та ламінат: ідеальне покриття під різні потреби

Для кожної ситуації та умов є різні вимоги до покриття підлоги. Саме тому немає однозначної відповіді, що краще ламінат чи вініл, допоки не відомі усі нюанси приміщення, де воно повинно монтуватись. До прикладу, вінілове покриття буде кращим рішенням, якщо:

- приміщення часто має підвищений рівень вологи чи прямий контакт з рідинами (кухня, ванна кімната, санвузол, балкон). Адже ламінат просто не витримає подібних умов та швидко втратить свої характеристики;
- в кімнаті заплановане встановлення важких та габаритних меблів, а також меблів, що передбачають часте пересування (крісел чи столиків на колесах);
- якщо в домі є домашні улюбленці – адже стійкість до кігтів у вінілу в рази вища, ніж у ламінатної дошки;
- якщо в приміщенні висока прохідність (багато мешканців квартири, офіс і т.п.).

В інших випадках, а точніше, коли немає зайвих контактів з водою та вологою, підвищеного навантаження та високої прохідності, ламінат стане чудовим рішенням. При цьому слід звернути увагу на клас виробу:

- 21-23 клас для приміщень з невеликим навантаженням, як спальня чи кабінет;
- 31-34 клас для жилих приміщень з високою прохідністю, як коридор, вітальня, а також для комерційних приміщень.

Наголошуємо ще раз, обидва типи покриття для підлоги є синтетичними, тому потребують ретельного підходу до вибору виробника. Особливо важливо обирати якісний та безпечний матеріал для спальні та дитячої кімнати. Ми пропонуємо продукцію відомих європейських виробників, котра не просто прослужить багато років без втрати експлуатаційних характеристик, але й буде абсолютно безпечною для здоров’я мешканців дому та довколишнього середовища.

07.07.2022 16:26:31
0
54

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!