Як обрати надійну інсталяційну систему для унітазів?

  • Як обрати надійну інсталяційну систему для унітазів?

Одним із трендів облаштування санвузлів уже кілька років є встановлення інсталяційних систем для унітазів. Адже з їх допомогою можна не лише надійно закріпити унітаз та всі предмети сантехніки, але й зекономити простір та додати максимум комфорту та затишку. Такі конструкції вміло приховують усі з’єднання з каналізацією та водопровідною системою, а також не порушують загальний інтер’єр ванної кімнати.

Сьогодні ви маєте змогу обрати найоптимальніший варіант інсталяцій для унітазів, який буде підходити вам по ціні та якості. Про те, на що слід звернути увагу при їх виборі, та як обрати найкращий варіант – далі у наші статті.

Які бувають інсталяції для унітазів?

На ринку сантехніки існує два основні типи таких конструкцій, а саме:

•    блочний тип, де використовують опорні стійки та кріплення. Він добре підходить для монтажу будь-яких унітазів, як навісних, так і підлогових. При цьому у цього типу інсталяцій є суттєвий недолік – він потребує обов’язкової наявності в приміщенні капітальної стіни. За її відсутності просто неможливо зробити якісний та правильний монтаж;
•    рамний тип – гарантує надійність та міцність, витримуючи до 400 кілограмів. Плюс таку інсталяцію можна кріпити на стіні чотирма точками чи двома точками до стіни і двома до підлоги. Є системи, що можна встановлювати повністю на підлозі. Тут великий плюс у тому, що вам не потрібні капітальні стіни, адже їх легко монтувати навіть на гіпсокартонові перегородки. В основі такої конструкції сталева рама, на яку можна кріпити, як унітаз, так і біде чи умивальник. Встановлення можливе не лише біля прямих стін, але й у кутах.

Як правильно обрати систему інсталяції для унітазів?

Для того аби обрати якісну та надійну систему, слід для початку добре розібратись з конструктивними особливостями цього обладнання. Перше, на що обов’язково звертати увагу – наскільки зручним буде догляд за туалетом. Крім цього слід правильно обрати саму інсталяційну систему, бачок та інші додатки.
Враховуючи те, що ці системи надійно заховані у стінах і доступ до них не надто простий та зручний, слід купувати продукцію високої якості, що зможе вірно служити вам на протязі тривалого часу. Саме тому радимо звертати увагу на продукцію відомих виробників, у яких перевірена роками та людьми якість продукції, а також є гарантія. Вклавши більше грошей у покупку такої сантехніки, ви в результаті менше витратите на безкінечні ремонти.

Найбільш якісною вважають продукцію європейських виробників, тоді як китайська сантехніка не надто надійна та довговічна. Також перевагу краще віддавати рамним конструкціям, а не блочним, хоча їх ціна вища, проте вони більше економлять простір та дають більше можливостей створення неперевершеного інтер’єру.

Зверніть увагу, що сталеві рами не повинні прогинатись, також на них не має бути тріщин та подряпин. Важливо врахувати комплектацію, що пропонує виробник, а саме:

•    елементи кріплення;
•    несучі рами;
•    перехідники для колін зливу та зливні бачки;
•    шумоізоляція;
•    клавіші зливу.

Правильно підібране обладнання – це гарантія простого монтажу, довготривалого використання та максимальної зручності. Якщо вам важко самостійно зробити вибір, то ви завжди можете проконсультуватись із спеціалістами.

25.10.2019 17:19:45
0
405

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!