Як оновити шви між плиткою у ванній кімнаті?

  • Як оновити шви між плиткою у ванній кімнаті?

Шви між плиткою у ванній кімнаті досить швидко втрачають свій естетичний зовнішній вигляд, що псує враження про увесь декор. Проте це не означає, що слід розпочинати дорогий ремонт та змінювати всю керамічну плитку, для початку слід спробувати оновити самі шви. Часом це оновлення здатне до непізнаваності змінити зовнішній вигляд стін та відкласти плани з ремонтом на тривалий час.

Ми пропонуємо вам декілька простих та не дуже способів оновлення цих швів, серед яких точно знайдеться підходящий.

1.    Очистка з допомогою побутової хімії
На ринку побутової хімії сьогодні можна знайти засоби чи не для будь-якої ситуації, очищення швів між плиткою не є винятком. Обирати ці засоби слід виходячи зі степені забруднення. Приміром, якщо це просто наліт чи жир, то можна обійтись звичайними засобами, тоді як для забруднень, що в’їлись, грибка та плісняви прийдеться купити засоби з вмістом хлору чи спеціальних кислот.
Уважно читайте інструкцію на етикетці та використовуйте засоби виключно за нею, окрім того не слід забувати про захист своїх рук, обов’язково одягайте рукавички!

2.    Очистка з допомогою народних засобів
В мережі можна знайти чимало рецептів від любителів народних засобів для чищення, які також можуть допомогти у вирішенні проблеми. Якщо ви не надто любите хімічні засоби, то можна спробувати скористатись ними. Проте тут швидше варіант для не надто застарілих забруднень. Один із варіантів:
•    7 склянок води + 1 склянка лимонного соку + 0,5 склянки соди + 3 ст. ложки оцту – змішати та нанести на шви на 10 хвилин. Далі змити холодною водою.

3.    Механічна очистка
Це варіант зняття верхнього шару затирки разом з брудом. Для цього є спеціальні шкребки, проте ви повинні розуміти, що це досить довгий та важкий процес, який потребує генерального прибирання після завершення. Після цього слід буде нанести спеціальний засіб на шви, який на довше вбереже їх чистими та красивими. Купити його можна у будівельному магазині.

4.    Замальовуємо шви
Щоб шви здавались максимально чистими та свіжими, можна схитрувати та замалювати їх спеціальним засобом. Зверніть увагу, що його також бажано наносити на попередньо очищену поверхню, так результат буде кращим та більш довговічним. Для цього в продажі є фарби, спеціальні тюбики та навіть маркери, які дуже просто та зручно застосовувати. Ще одна їх перевага у простоті, з таким завданням справиться навіть дитина.

5.    Останній варіант – заміна затирки швів
Це рішення дозволить гарно оновити шви на довгий час, проте зробити це самостійно буде не так просто, як з усіма попередніми пунктами. Хоча в Інтернеті є чимало детальних відео про те, як саме це зробити, тому якщо у вас є натхнення і мінімум інструментів, то можете сміливо приступати до справи.

Якщо ж все таки ваша керамічна плитка уже не в найкращому стані і ви плануєте її заміну, то в каталозі нашого інтернет-магазину знайдете широкий асортимент плитки від провідних світових виробників за найбільш вигідною ціною.

11.05.2021 15:24:42
0
66

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!