Як продовжити термін експлуатації керамічної плитки?

  • Як продовжити термін експлуатації керамічної плитки?

Вже не одне десятиліття популярним способом декоративного оздоблення приміщення є вкладання керамічної плитки. Це не просто красиве та оригінальне рішення, але й досить зручне для різних приміщень. Приміром, важко уявити кращий спосіб оздоблення ванної кімнати, де постійно висока вологість та різкі перепади температури. Хоча це відмінне рішення і для кухні, прихожої чи навіть для вітальні.

Варто зауважити, що цей матеріал використовують не лише для оздоблення стін, але й для підлоги чи стелі. І однією із важливих причин вибору саме керамічної плитки є її довговічність. Проте для того аби вона справді прослужила багато років і не виникало проблем, слід дотримуватись кількох правил укладання та догляду за цим матеріалом.

Укладка плитки

Відразу слід вказати, що це достатньо важкий процес, що потребує певних знань та навиків. Якщо ви ніколи не мали справи із даним матеріалом, то не варто братись за монтаж керамічної плитки. Багато власників квартир чи будинків вважають, що достатньо переглянути кілька відео, щоб зробити це самостійно.
Повірте, дешевше буде найняти хорошого досвідченого спеціаліста, який зробить все за правилами, тим самим подовживши життя ремонту. Окрім довговічності, від якості укладання плитки буде залежати її зовнішній вигляд. Ніхто ж не хоче отримати кривих стін, тріщини на підлозі чи шви, які виступають і псують весь інтер’єр.

Правила догляду за керамічною плиткою

•    Є цілий ряд спеціальних засобів для догляду за керамічною плиткою, які містять у собі не шкідливі для даного покриття кислоти. При цьому важливо перед їх використанням покрити шви герметиком на основі епоксидної смоли;
•    Також можна придбати спеціальні тканини, що легко очищають плитку та не шкодять їй. В жодному разі не використовуйте металеві щітки;
•    Якщо мова про глянцеву плитку, то можна натерти її спеціальним засобом для блиску;
•    Ще одне правило – не дозволяйте накопичуватись піску та пилу на керамічному покритті, адже це призводить до появи подряпин, аз часом навіть тріщин.

Такі не хитрі правила можуть не просто продовжити термін експлуатації керамічного покриття, але й дозволять плитці завжди виглядати гарно, як після укладки. Проте варто враховувати і якість плитки при її покупці. В каталозі нашого магазину можна знайти широкий вибір високоякісної керамічної плитки на будь-який смак та гаманець.

01.02.2021 13:12:08
0
41

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!