0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Як відчистити керамічну плитку від вапнякового нальоту?

Як відчистити керамічну плитку від вапнякового нальоту?

Одним із найбільш популярних рішень для декору ванної кімнати є керамічна плитка. Цей вибір є очевидним, адже в умовах підвищеної вологості, різких перепадів температур та постійного впливу води, саме цей вид оздоблення стін виграє перед багатьма іншими. Проте і тут не без складнощів, адже плитка з часом покривається вапняковим нальотом, якого не так просто позбутись. Ми зібрали для вас список народних засобів та побутової хімії, які ефективно впораються з цим завданням.

Прості та ефективні народні засоби

Не завжди для того аби впоратись із складними забрудненнями та вапняковим нальотом потрібні дорогі засоби побутової хімії. Ось вам декілька доступних способів із підручних засобів, що знайдуться у кожної господині.

•    Оцет – саме так, звичайнісінький столовий оцет 9% може досить просто впоратись з забрудненнями та заразом знезаразити поверхню від шкідливих грибків та плісняви. Просто зробіть розчин оцту з водою 1:10 та скористайтесь розпилювачем. Після нанесення на плитку треба залишити розчин на 5-10 хвилин, а далі просто змити його та протерти на сухо ганчіркою з мікрофібри;
•    Сода – ще один продукт, який є чи не у кожної господині на кухні. Для того аби боротись з вапняковим нальотом на плитці приготуйте кашоподібну суміш з соди та води. Далі протріть з її допомогою плитку, але не прикладаючи надмірних зусиль, щоб не залишити подряпин на кераміці. У кутиках та важкодоступних місцях на поміч може прийти зубна щітка. Після процедури обов’язково змийте залишки соди водою та натріть все до блиску ганчіркою.

Зверніть увагу, що це не найкращий варіант для глянцевої плитки, так як вона може з часом стати мутною після таких маніпуляцій;

•    Нашатирний спирт 10% (з аптеки) розвести з 2 літрами води та рівномірно нанести засіб на стіни. За 5 хвилин можна змивати все водою та натерти до блиску ганчіркою. При роботі з цим засобом радимо використовувати респіратор, так як запах буде досить різким, навіть після розведення з водою.

Побутова хімія та інші помічники у боротьбі за чистоту керамічної плитки

На жаль, ці засоби можуть впоратись лише із невеликим нальотом, якщо ж проблема задавнена та дуже глобальна, то без побутової хімії не обійтись. Сьогодні є безліч варіантів, як дорогих, так і бюджетних, серед яких можна обрати те, що підійде саме вам. Проте радимо звернути увагу на засоби, які піняться. Піна легко наноситься та відмінно тримається навіть на слизькій керамічній плитці. Плюс – її легко змивати губкою та звичайною водою.

Ще один незмінний помічник при догляді за плиткою у ванній кімнаті і не лише – ганчірки з мікрофібри. З їхньою допомогою можна легко впоратись з неприємними розводами та добитись сяяння. Крім того їх ціна досить доступна, а якість дозволяє використовувати безліч разів.

Цікавий факт – якщо приділяти миттю керамічної плитки 2 рази на місяць, то можна обійтись звичайними домашніми засобами та надовго зберегти її привабливий зовнішній вигляд. Адже з новим забрудненнями боротись набагато простіше, аніж із застарілим нальотом. А придбати найоригінальнішу та високоякісну кераміку можна у нашому інтернет-магазині. Заходьте у каталог чи телефонуйте, і разом ми оберемо найкращий варіант для вашої ванни.


Captcha