Змішувачі для умивальника
Змішувачі для раковини, умивальника
Обираючи змішувач для ванни чи кухні варто зважати не лише на його зовнішній вигляд. Важливими є технічні характеристика крану. Адже сучасність диктує високі вимоги навіть до такого ряду сантехніки. І підприємства намагаються відповідати усім вимогам 21 століття. Отож давайте розберемося якими бувають змішувачі, як вони можуть монтуватися до раковин, умивальників, біде та стін. А також, на які моделі слід звернути увагу саме вам.
Змішувачі можуть мати один або кілька отворів для монтажу. Вам варто звернути увагу, куди саме ви хочете монтувати змішувач – безпосередньо у раковину, чи до стіни. Однак варто відзначити, що найпопулярнішими є змішувачі з одним отвором. І тут все банально – з ними менше мороки при встановленні.
Окрім отворів для монтажу змішувачі різняться способом вмикання – одноважельні або двовентельні. Перевага важільних у тому, що за допомогою одного механізму ви можете перемикати з холодної на гарячу воду. Або з міксувати температуру води у крані. Це зручно та економно. У двохважельних змішувачах вам доведеться окремо керувати потоком гарячої та холодної води. Є ще й третій вид змішувачів – сенсорні. У них ви не знайдете ні вентелів, ні важелів. За подачу води відповідає сенсор, який реагує на рух, який відбувається біля змішувача і автоматично подає воду, лише тоді, коли руки безпосередньо біля крану.
Сучасні колекції дають гарний вибір для умивальників у кухнях, або ж у ванній кімнаті, де необхідний один змішувач для ванни та умивальника. В такому випадку зверніть увагу на змішувач з висувним елементом. Це, коли із змішувача ви можете витягти на необхідну довжину краник, завдяки спеціальному шлангу. Завдяки цьому вам вдасться набрати необхідну кількість води, помити у ванну чи унітаз. Адже цей кран наче маленький душ. За цим же принципом працюють і змішувачі для біде.
Якщо говорити про матеріал, який є найкращим для виготовлення змішувачів та прослужить вам найдовше, то варто викоремити бронзу та латунь. Поверхню сантехніки покривають нікелем, хромом або ж різнокольоровою емаллю. Ці покриття захищають виріб від ржавіння та придають їм яскравого та сяючого вигляду.
Ми представляємо Вам моделі для раковин, корпус яких виготовлений з металевих сплавів, кераміки або пластмаси, який Ви зможете купити у містах Львів, Київ, Харків, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Рівне та інші міста України.