Душовий трап: що це, навіщо і як вибрати?

  • Душовий трап: що це, навіщо і як вибрати?

Уже кілька років модним трендом вважаються душові зони індивідуального планування. Вони багато в чому виграють у стандартних душових боксів або звичайних кабін. Їх основною відмінністю є відсутність піддону, ви просто миєтеся, стоячи на підлозі, покритій плиткою. І для того щоб з підлоги відводилася вода використовують душовий трап. Це звичайне обладнання, яке має просту конструкцію з:

• дренажного каналу;
• декоративної решітки, що прикриває його.

Саме завдяки установці трапу ви отримуєте можливість створення душової зони, де вам завгодно, не обмежуючись стандартними розмірами душових кабін. Монтаж душового трапа роблять до укладання плитки, монтуючи його на підлогу або стіну з ухилом до 1 мм. Решітка, яка встановлена ​​практично в рівень з підлогою, абсолютно не помітна, немає відчуття зайвих порогів і т.д. Зверніть увагу, що монтувати душовий трап можна біля стін, на вході в душ, по центру або в кутку, це не має значення.

Звичайно, ви можете вибрати і класичні сифони, але душові трапи мають масу переваг, серед яких:

• різноманітність форм і розмірів;
• велика пропускна здатність;
• простота в обслуговуванні;
• універсальність з точки зору установки;
• різноманітність оформлень решітки.

На що звернути увагу при виборі душового трапа?

Для того щоб точно не помилитися і купити оптимальний для своїх потреб трап, варто врахувати три основних характеристик:

• його форму і розмір. Є два основних типи каналів: точкові та лінійні. Перші доступні в будь-яких розмірах з круглими і прямокутними гратами. Другі бувають від 30 до 120 см, і володіють відмінною пропускною здатністю, про важливість якої поговоримо нижче. До лінійних трапів підбирають панелі під колір плитки або решітки з нержавіючої сталі;
• пропускну здатність - дуже важливо враховувати цей пункт. Наприклад, для невеликого душа з ручною лійкою вам буде досить точкового трапа, невеликих розмірів, тоді, як для тропічної або каскадної лійки вони не підійдуть. Якщо не вибрати правильно, то вода не буде добре стікати, буде накопичуватися на підлозі і потрапляти в ванну кімнату;
• вид затвора - важливо для блокування неприємних запахів з каналізаційної системи. Є кілька видів, але найпопулярніший - гідрозатвор, де блокується вода. Але такі затвори підійдуть тільки для душа, яким користуються активно, так як при висиханні води, запах буде в приміщенні. Краще купувати трапи з комбінованими затворами, де є також повітряна подушка.

Якщо вам і далі складно розібратися, як підібрати оптимальний душовий трап, тоді телефонуйте нам. Наші менеджери з радістю допоможуть вам, а ціни приємно порадують.

26.02.2020 15:01:38
0
235

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!