0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Як вибрати трап для душу?

Як вибрати трап для душу?

Ось кілька факторів, які слід враховувати при виборі трапа для душу:


  • Тип трапа. Є два основних типи трапів для душу: точкові та лінійні. Точкові трапи – це найпоширеніший тип трапів для душу. Вони мають круглий або квадратний отвір і зазвичай встановлюються в центрі підлоги душової кабіни. Лінійні трапи для душу – це більш довгий і вузький тип трапа, який встановлюється вздовж одного боку підлоги душової кабіни. Вони часто використовуються в душових кабінах з відкритим дизайном.
  • Розмір трапа. При виборі трапа важливо врахувати розмір душової кабіни. Трап повинен бути достатньо великим, щоб відводити воду з душової кабіни, але не надто великим, щоб займати занадто багато місця.
  • Висота трапа. Трап повинен бути встановлений на висоті не менше 15 см від підлоги душової кабіни, щоб вода не застоювалася в душовій кабіні.
  • Матеріал трапа. Трапи виготовляють з різних матеріалів, зокрема з пластику, нержавіючої сталі та алюмінію. Пластикові трапи – найдоступніший варіант, але вони також найменш довговічні. Трапи з нержавіючої сталі більш довговічні та стійкі до корозії, але вони також дорожчі. Трапи з алюмінію – це середній варіант між пластиковими та нержавіючими трапами.
  • Функції трапа. Деякі трапи мають додаткові функції, такі як сифон сухого типу, який запобігає утворенню неприємних запахів.


Після того, як ви врахуєте всі ці фактори, ви зможете вибрати трап для душу, який ідеально підходить для вашої душової кабіни.


Captcha

Схожі новини
Душовий трап: що це, навіщо і як вибрати?

Уже кілька років модним трендом вважаються душові зони індивідуального планування. Вони багато в чому виграють у стандартних душових боксів або звичайних кабін. Їх основною відмінн..

Читати далі