0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Плюси та мінуси гідромасажних панелей для ванни та душу

Плюси та мінуси гідромасажних панелей для ванни та душу

У наш час людина максимально звикла до комфорту, адже для цього є всі умови. Гідромасаж одна із розкошів минулого, що сьогодні доступна практично кожному. Завдяки цій корисній та приємній процедурі можна добре розслабити м’язи, позбутись болю та просто отримати масу задоволення.

Проте купити гідромасажний бокс чи ванну не в усіх є можливість, саме в таких випадках відмінним рішенням може стати гідромасажна панель. Таке обладнання з’явилось на ринку сантехніки відносно недавно, проте уже встигло завоювати своїх прихильників. Пояснити таку популярність можна багатьма пунктами, адже вона доступна по ціні, займає набагато менше місця та досить просто монтується, навіть у душових кабінах, збудованих самостійно. Проте, як і в будь-якого іншого обладнання у гідромасажних панелей є свої плюси та мінуси, про які ми поговоримо далі.

Плюси гідромасажної панелі

•    Лікувальний ефект явно повинен бути першим у нашому списку плюсів. Адже регулярні процедури здатні зміцнити ваш імунітет, допомогти з проблемами поганого сну, захворюваннями нервової системи та покращити кровообіг. Особливо корисними будуть такі процедури при варикозі, порушенні обміну речовин та захворюваннях шлунку, а також при травмах;
•    Вона займає мінімум місця. Інколи сама площа ванної кімнати не дозволяє нам розмістити у ній великий гідромасажний бокс чи ванну, а от панель може бути встановлена з мінімальним використанням простору;
•    Доступна ціна – ще одна перевага, що приваблює багатьох покупців.
Мінуси
Дуже важливо знати, що для правильного функціонування гідромасажної панелі, сантехнічне обладнання у вашому домі повинно відповідати двом умовам:
•    хороший тиск у водопроводі. Якщо тиск становить менше двох ампер, то панель просто не буде функціонувати. До речі, необхідний для її роботи тиск, виробники вказують на упаковці, тому зверніть на це увагу. З гідромасажними боксами все простіше, бо вони обладнані вбудованими насосами, тому не дуже залежні від тиску води;
•    наявність гарячої води. Якщо ви маєте індивідуальний двохконтурний котел, то ця проблема зникає одразу, так само її виключає і наявність бойлера, потужністю не менше 24 кВт. Проте, якщо у вас водонагрівач накопичувального типу або потужністю нижче 24 кВт, то про купівлю панелі краще забути, тому що працювати вона не буде.

Комплектація гідромасажної панелі

Сьогодні на ринку є безліч пропозицій від вітчизняних та європейських виробників, кожен з яких пропонує різну комплектацію. Проте, якщо мова іде про стандартний набір, то він повинен включати:

•    саму панель;
•    елементи керування;
•    душову лійку зі шлангом.

При цьому є більш широкі комплектації з стаціонарним верхнім душем (тропічним), світлодіодною підсвіткою,  полочками для ванної, сидінням, пультом та навіть радіо. Це все напряму зв’язано із вартістю панелі, тому за додаткові функції прийдеться заплатити.

Обрати якісну та функціональну панель за вигідною ціною допоможуть наші менеджери, телефонуйте у зручний для вас час.


Captcha

Схожі новини
Як вибрати душову систему: поради та рекомендації?

Душ - це місце, де ми розслабляємось та отримуємо задоволення від процесу прийняття водних процедур. Щоб зробити цей процес ще більш комфортним і приємним, важливо вибрати правильн..

Читати далі