Рушникосушка дизайнерська IDEALE Emma 11 антрацит 10/500
  • Безкоштовна доставка
  • Рушникосушка дизайнерська IDEALE Emma 11 антрацит 10/500

Рушникосушка дизайнерська IDEALE Emma 11 антрацит 10/500

Уточнюйте
Рейтинг:

Уточнюйте 6330.50
6 330.50 грн

  • Виробник: IDEALE
  • Модель: Emma

Якість
Доставка
Оплата
Обмін
Характеристики  

Країна: Італія
Виробник: IDEALE
Колекція: Emma
Од змін: шт
Висота: 1140 мм
Довжина: 500  мм
Теплова потужгість (за △T=64.5℃): 510 Вт
Тип рушникосушки : водяна
Товщина стінки : 1,5 мм
Матеріал: Сталь
Колір: антрацит
Гарантія: 5 років

Опис

Рушникосушка дизайнерська IDEALE Emma 11 антрацит 10/500 
1. Матеріал
Радіатори виготовлені з холоднокатної сталі товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки сталі проходять більш довгий шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має одинакову товщину по всій площі, та не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, що збільшує його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.
2. Антикорозійна поверхня
На радіатори наноситься субстрат з щільним кристалічним фосфатним покриттям утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним і важливим для фарбування.
3. Зварювання
Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція і точність контролю забезпечує високу якість зварювання.
4. Будова
Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшений до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора і запобігаючи закупорення. В радіаторах інших торгових марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.
5. Фарбування
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.
6. Якість
Якість контролюється відповідно до ISO9001:2008. Щонайменше продукт випробовується три рази під тиском води.
7. Внутрішнє антикорозійне покриття
Для внутрішніх стінок радіатора використовується шар високо концентрованого антикоризійного матеріалу розроблений національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 °C, що збільшує їхні антикорозійні властивості.
Рушникосушки
Країна
Італія
Тип
Водяна
Висота
від 110 см до 119 см
Ширина
від 50 см до 59 см
Колір
Графіт

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!