0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Забилась раковина на кухні? 3 простих способи позбутись засмічення

Забилась раковина на кухні? 3 простих способи позбутись засмічення

Чи не кожен бодай раз у житті стикався з проблемою засмічення кухонної раковини. Це неприємна ситуація, проте вирішити її не так складно, як може видатись на перший погляд. Ми пропонуємо вам 3 дієвих способи легко та швидко ліквідувати засмічення в раковині та забути про цю ситуацію надовго.
Зверніть увагу, якщо перераховані нами варіанти не змогли вирішити проблему, то скоріше за все вона виникла через механічне пошкодження сантехніки або її неправильний монтаж. В цій ситуації уже знадобиться допомога професіонала.

Якщо ж засмічення незначне, то ці способи можуть не знадобитись. Для початку спробуйте використати звичайнісінький кип’яток. Ним потрібно добре промити раковину, а точніше труби, щоб позбутись тонкого шару жиру, що накопичився на стінках. Можна використати просто кран з гарячою водою на 10-15 хвилин, ефект буде таким же. У разі подальшого засмічення – переходьмо до наших 3-х варіантів.

Сіль, сода та оцет

Для невеличкої пробки та усунення неприємних ароматів із раковини, слід використати найзвичайнісінькі інгредієнти, які зазвичай є у кожному домі. Приготувати суміш можна кількома способами:

•    0,5 горнятка солі та 1 горнятко соди розчинити у воді та залити у труби. Дати суміші пропрацювати 5-10 хвилин та змити її гарячою водою під сильним тиском;
•    позбавтесь рідини, що накопичилась у мийці, після чого засипте у злив склянку соди, а зверху вилийте склянку оцту (звичайний столовий оцет 9%). Закрийте злив пробкою та залиште на 20-30 хвилин. Далі знову ж таки скористайтесь гарячою водою або кип’ятком;
•    в суху раковину засипте по склянці солі та соди, залишивши суміш на ніч. Вранці просто добре промийте усе.

Зверніть увагу, якщо у вас пластиковий сифон, то кип’яток буде поганою ідеєю!

Побутова хімія

Сьогодні на ринку є не просто багато, а дуже багато побутової хімії для усунення засмічень у раковині. Вона буває рідкою, сухою чи гелевою. До її вибору слід підходити відповідально, адже, залежно від матеріалів, з яких виготовлена раковина і сифон, а також від рівня забруднення, може знадобитись зовсім різна речовина. Всю інформацію можна прочитати на упакуванні або ж порадитись із продавцем.

Обережно працюйте з подібною хімією, враховуючи чітко інструкцію на упаковці та ретельно захистивши руки та очі від можливого потрапляння. Бажано також в процесі відчинити вікно, щоб випари теж не потрапляли до всіх кімнат в будинку.

Вантуз

Цей метод добре знають ще наші бабусі, проте своєї актуальності він не втрачає. Це предмет, який варто мати в домі, якщо досі його не придбали, то обов’язково зробіть це. Звісно, з великою та застарілою пробкою він навряд чи справиться, а от з невеликим забрудненням – легко. Як це працює?
Наливаєте в раковину трішки води та щільно приставляєте вантуз до зливу. Отвір для переливу теж слід чимось прикрити (губкою чи ганчіркою). Притисніть вантуз кілька разів до змиву і різко потягніть на себе. Якщо вода після цього швидко стекла, то все гаразд, якщо ні, то слід ще кілька разів повторити процес.

Маємо надію, що наші поради допоможуть вам. А обрати найзручніші та найбільш якісні раковини для кухні можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Зробіть свою кухню ще більш комфортною разом з нами!


Captcha